Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol és mennyiért csinálnának...

Hol és mennyiért csinálnának meg egy 80-as audi kombi belső terének ledesítését?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy gyárilag piros, de nemrégiben láttam egy ugyanilyen 80-as audit amiben az összes kapcsoló minden fehéren világított. Ez nagyon bejön nekem, kb mennyit kérhetnek érte? Nem értek az elektronikához ezért nem is fogok belekezdeni, mert csak bajt csinálnék tudom előre, hiába lenne gondolom olcsóbb, na de egyszer kell csak kifizetni. Szóval hol csinálnák meg? Annyit tudok, hogy az órákban a számlapot cserélni kell, mert az gyárilag piros és hiába lenne benne fehér led akkor is piros maradna. Igazából az nem is zavarna, de a többi ha ledes lenne az nagyon király lenne! :) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. aug. 1. 21:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!