Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nyernétek az ötösön, és...

Ha nyernétek az ötösön, és dagattak lennétek a gempától nagyba, és vennétek valami durcát, de azért ésszel mondjuk egy 30-40 milliós árban, de minimum 500 lóerőt tűznétek ki, mit vennétek?

Figyelt kérdés

Gyakran elgondolkozom ezen.

RS6,

0 km-es Nissan GT-R My 17

Z06 Corvette.

Ti mit vennétek?


2017. aug. 3. 12:27
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

nem tudom de ha már teljesítmény alapján tervezünk autót venni én nem a lóerőt nézném hanem a gyorsulását.

amúgy nagy vágyam a lamborghini huracan LP640-4 performance,az viszont árban több mint amennyit te adtál meg.

kevesebbért szerintem S vagy RS audit választanék mert azok külsőre is bejönnek nagyon.

2017. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sokat voltál a napon...egy kicsit a hűvösben nem árt.


amúgy csakis eredeti gyári sivatagi Hummert..

2017. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bmw x5 M, hogyha a gempa miatt sokat zabálnék és nem csak a pénztárcám lenne vastag, hanem a derekam is, akkor is beférjek a kocsiba. :D
2017. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
John Deere gumihevederes traktort.
2017. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fullextrás Tesla Model S-t.
2017. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
RS6-os Audi már nagyon régóta hatalmas kedvencem, nagyon jó kompromisszum az ilyen balszerencsés embereknek, akik csak egy darab 40 millás autót engedhetnek meg maguknak: kényelmes, elegáns, jól pakolható, de közben megy, mint egy baromállat, meg minden.
2017. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem irritáló ez a "muliti-inetrkulturális diszciplinás" megfogalmazás, sajna már mindennapos itt a GYK-n.

A lényeg:

Fendt Vario X1050 traktort, amivel földet művelnék.

2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Merci G az nagyon durca.
2017. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vennék olyan kocsit aminek nincs jövője. Se dízel se benzin. Teslát vennék. Az a jövő.
2017. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Időpont ma 14:44"


Ja, de úgy 15 évig még biztos, hogy nem....

2017. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!