Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb választanom?

Figyelt kérdés

Leszeretném majd tenni motorra a jogosítványt viszont vacilálok az AM és az A1es kategória közt.Nem tudom,hogy melyikre kéne illetve melyik lenne hasznosabb.Még soha nem vezettem motort ezért gondoltam az 50ccm-es motorra de sok helyen hallottam,hogy hamar meglehet unni és csak pénzkidobás az AM kategória.Egyébként egy enduro motorra gondoltam ami ugye váltós és még sohasem gyakoroltam ezért meg félek hogy az A1es motoros vizsgán meg pikk pakk megbuknék olyan sok pénzem meg nincs.

Szerintetek melyiket lenne érdemesebb ?



2017. aug. 3. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemnis lehet kerdes hogy az a1
2017. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A1-en csak vâltós motort kaphatok gyakorlatin nem ?
2017. aug. 3. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Az AM segédmotorkerékpárra jó, ha korban ott vagy, hogy csinálhatsz A1-et, akkor pazarlás lenne AM-re menni.

Sőt, segédmotorkerékpárt vezethetsz B kategóriával is, akkor csinálj B-t (1 év múlva ha éppen most vagy az A1 minimum korhatáránál) és majd segédmotorozol azzal.

Sőt, onnan lehet bővíteni A1-re egyszerűsített tanfolyammal.

2017. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem leírni 16/f vagyok
2017. aug. 3. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
hát te még nem értél meg rá de hidd el hogy az összes kategória pénz pazarlás az A-t érdemes lerakni de mondjuk azt te még nem tudod meg mondjuk nem is ajánlott ha nem motoroztál
2017. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én imádok motorozni és ha hiszitek hanem simsonról ültem át egy 95 lóerős hornetre és annyira imádom el sem adom soha, szóval nem igaz hogy végig kell zongorázni az összes kategóriát csak annyi a titok hogy sokat kell motorozni
2017. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint én majd az A2-est akarom le rakni

B kategoriával meg alapbol vezethetek kis 50ccm-es mákdaráló robogot ...

2017. aug. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor ahogy kiveszem a szavaitokból az A1 értelmesebb lenne.Egyébként szerintem is csak gondoltam,hogy kezdésnek egy AM jó lenne de akkor az A1 lesz :)

Köszönöm a hasznos válaszokat !

2017. aug. 4. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!