Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik sportot lenne érdemeseb...

Melyik sportot lenne érdemesebb választanom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok 193cm és 85kg..Az alábbiak közül melyik sport lenne ideális nekem ezekkel az adottságokkal? (kicsit komolyabb szinten szeretném, csak nem tudom melyikben tudnék MÉG elérni valamit)?!

a vívás(ez nagyon tetszik)

VAGY

a kosárlabda (ez is tetszik itt gondolom a magasságom jó lenne)

Előre is Köszönöm!



2014. dec. 30. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a vívás az amiben elérhetsz valami komolyabb eredményt.
2014. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is a vívásban többet el tudsz érni itt magyarországon mint a kosárlabdában.Választhatnád még mellé hobbiként a kosárlabdát ha azt is szereted csinálni.
2014. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 30. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Atlétika^^
2015. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen korban nem biztos hogy fog veled edző élsportot kezdeni, látatlanbamn nehéz megmondani, a 2 közül amelyikhez nagyobb érzéked van. A magasságod elég a kosárhoz, a víváshoz meg jó reflexek kellenek. Ha nem vagy lyukas kezű én a kosárra szavazok mert a testnek harmonikus sport, teniszhez is ajánlják kiegészítőként.
2015. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!