Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Így megérné megvenni egy...

Így megérné megvenni egy ilyen autót?

Figyelt kérdés

Na szóval, jó pár éve imádom ezeket az autókat. A régebbi, 15-20 éves BMW-kről van szó. E30, e46. Meglátom az utcán, és tényleg öröm nézni. Egy év múlvára kb, meglesz 1,2-1,3 millió forintom, lehet a másfél is. Na most ezt a típust 6-7-800 ezerért lehet kapni, van hozzáértő ismerősőm, nyilván igyekszem nem szemetet venni. Na most ha marad még ugye 6-700 ezrem, az elég lenne, ha esetleg valamit cserélni kéne rajta, plusz ugye átíratás stb. Későbbiekben is lesz kb 100 ezer havonta, amit ha szükséges( bár remélem nem, mert akkor adom tovább) rátudnék szánni, ha cserélni kell valamit.

És nem nem csajozni akarok, van barátnőm elég régóta, szóval nem boyracer, nagyképű, kondibandi vagyok, szimplán ezek az autók jönnek be.


Mit gondoltok megvalósítható ez így, ennyi pénzből?

Ha nem akkor veszek 150ért valami négykerekűt, az is elvisz ahova kell, de ez nekem elég régi álmom.. :)


2017. aug. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmod, ki ne hagyd! Nekem volt anno egy e21 316-os "kiscápa". 1980- as gyártású autó volt. Racionális okok miatt adtam el, a rendbetétele aránytalanul sok pénzt emésztett volna fel. Ez volt kb tíz éve. Azóta is hiányzik. Mai fejjel gondolkodva simán megtartottam volna, és rendberakatom. Kb olyan szar érzés rá visszaemlékezni, mint az első szerelmemre...
2017. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Na most ezt a típust 6-7-800 ezerért lehet kapni"

Akkor E36-ról lehet szó de ebből is az olcsók >>> kuka.

Nézd a youtubeon Darkfly vlogját mert ő vett 600e forintért egy E36-ot - az árhoz képest a lehető legjobbat igyekezett megvenni - és elmondta hogy még így is rá kellett költeni még vagy ugyanannyit mint amennyiért vette.

Ha egy széthajtott fikamatracot veszel abból a világ legjobb hozzáértő ismerősei se tudnak már jót kihozni mert sz a rból nem lehet várat építeni.

Az E36 utáni 3-asoknál ugyanez van 1 milliós árnál hogy >>> kuka.

Megvehetsz egyet ami csillog villog mert 20 ezerből szinte újjá polírozzák bármelyik autót kívülről - de a máz alatt attól még >>> kuka.

Ezek a BMW-k ilyenek hogy ami kukába való az olcsó de ami normális az sokkal drágább mint a kortársai - ez van az Audival és a Mercedesszel is.

Másfél millióért egy Ford vagy VW már megszólal - bármelyik.

2017. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nagyon vegyek a visszajelzések, meg amiket olvasok is. Van még egy évem átrágni, meglátjuk, köszi a válaszokat!
2017. aug. 3. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor már külföldről(pl Németország) behozni egyet,sokkal nagyobb a kínálat, és amit itthon kínálnak 800 ezerért, azt jellemzően úgy 1000-1500 euroért hozták be Magyarországra.
2017. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez az álom autód ne add fel .

Nekem egy első generációs 1.8T RS octavia volt az álmom és meg is valositottam

17 évesen kb fél éves a jogsim és kb a jogsi után 2 héttel már hoztam is haza :)

15 éves korom óta gyűjtöttem rá , diák melo , alkalmi melok , de meg lett a drágám :)

Sokan hülyének néztek/néznek hogy ilyen fiatalon egy közel 200lovas kocsi kellet nekem ... egy skoda octavia Rs 100year jubileum lett a kocsim .

Nem az erő miatt hanem szimplán imádom a kinézetét amióta eszemet tudom álmom volt az első generációs rs . Ennek az árán tudtam volna venni kb ugyan ennyi idős vagy fiatalabb audit is , de nekem ez kellet .

Igen sokat eszik sokak szerint , de kárpotol maga a verda :)

Imádom a kis citormsárga 1.8Turbot . Vezérlést cseréltem rajta ( autószerelőnek tanulok ) nem olcso ehez se az alkatrész , de akkor se dogom el adni az tuti :)

2017. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6-700 ért az E30/E34-ből is és az E46ból is csak bontószökevényt fogsz venni.

Ha egy 700 000-res autóra eltapsolt még 700 000-ret az akkor sem lesz olyan, mint egy másfél millás, de cserébe coptál vele egy jót.

2017. aug. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha eléred az 1.2-1.3 milliót akkor gyűjts még hozzá és vegyél egy rendeset - ha ez két év múlva sikerül akkor akkor.

Lassan Magyarország lesz Európa kubája - mert már most is tele vagyunk sok vén romló állapotú használtautóval. Mert nem ám a 8 évnél fiatalabb használtautókat hozzák hanem jelemzően a 15-20 éveseket de azokból is a roncsokat. Ez a folyamat annyira felgyorsult hogy jövőre már lehet hogy 15 év lesz a magyar autók átlagkora - a magyar autós sajtó még tapsikol is ehhez.

2017. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!