Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Bora, lenne pár kérdésem?

VW Bora, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Volkswagen Borát vettem pár napja, 1.6 16 szelepessel motorral. 2001 es év járat.

Sok extrával van fel szerelve mint pl 4 elektromos ablak,elektromos tükör. Digit klima, tempomat,szervókormány,stb..


A tegnapi nap folyamán azonban az tünt fel az autón hogy nincs rajta hátsó ablaktörlö lapát. Kicsit furáltam is a dolgot igy hát átis mentem a haveromhoz megnézni hogy az övén van e,mert neki is ugyan ilyen kocsija van.


A Borán az teljesen rendben van hogy nincs hátul törlölapát,vagy csak a mi kocsiainkal lenne a baj?


Akárhol nézegetem az interneten az eladó Borákat semelyiken nem látom hogy lenne..


Eső esetén akkor ilyenkor mi van? Hogy kell a hátso szélvédöt letörölni?


Valamint olyan kérdésem lenne még hogy bal első sárvédö mennyibe kerülne szintén Borára kompletten?



2017. aug. 4. 07:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok az értelmi képességeidhez.
2017. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16 éves Boráért világító motorhiba visszajelzéssel és érezhető problémával 300-nál többet biztos nem adtam volna, de ha szerencséd van és tényleg csak valamelyik szonda hiba az első szervizt (vezérlés, vízpumpa, szűrők, olaj,stb...) megúszhatod akár 100 ezer alatt is, karosszériásra kb. ugyanennyit lehet nyugodtan számolni, mert ha valami csoda folytán még nem rohad a küszöb 1-2 éven belül fog és arra azért lehet számítani, hogy ennyi idős korára már fáradnak el olyan alkatrészek is, amik bizony nem kopó-fogyó dolgok.
2017. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Megnéztem rajta mindent.. Akkor még nem volt semmi baja.. Nem világitott semilyen lámpa.. Szóval azért hülye nem vagyok..


Readásul most augusztus elsején az nap mikor elhoztam,akkor müszakiztatták le.. Igy 2019.08.01 -ig van rajta müszaki.. Nem értem ha tényleg olyan szar állapotban lenne,hogy engedték volna át..

2017. aug. 5. 07:06
 14/16 A kérdező kommentje:

Kipufogógáz visszavezetés.

Átáramlás kicsi.


Szivócsönyomás-szenzor

Nem elfogadható jel.


Ez a kettö a hiba..

2017. aug. 5. 11:19
 15/16 anonim ***** válasza:

A kereskedők bármit (lehet az bármilyen szar állapotban) ami önerejéből képes megközelíteni a vizsgasort le tudnak vizsgáztatni kapcsolataik és kenőpénz által.


16 éves Boránál pár előjövő hiba nem csoda, egy ennyi idős autó fenntartás nyilván többe van, mint egy 6 évesé. Viszonyításképpen én a Toledómra 17 és 19 éves kora között 450 ezret költöttem és semmi komoly baja nem volt motor, váltó, kaszni rendben volt.

2017. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A hátsó ablaktörlő legfeljebb akkor hiányzik majd neked, ha olyan gyorsan tolatsz, hogy a bogarak felkenődnek az ablakra. :-))
2017. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!