Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftbe lehet klímát...

Suzuki Swiftbe lehet klímát szerelni?

Figyelt kérdés
1.3-as 99-es 5 ajtós fapad Swift. Lehet bele klímát szereltetni? Ha igen, mi kell hozzá?

2017. aug. 4. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 300.000 ft kell hozzá


-Egyszerűbb ha átülsz egy klímásba vagy kevesebbet autózol ebben a dögmelegben

2017. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Miért az válaszol, akinek fingja sincs róla? Lehet és bőven 100 ezer alatt megáll. Az én autómba is utólag került. #4

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__84..

2017. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző kamuzik, nem áll meg annyiban. Mindent szét kell bontani, klímás középkonzol kell, a klímakompresszornak és a klímahűtő ventinek kábelezés kell. Egyszerűbb eladni, és venni egy klímás változatot. Olcsóbb is lesz, és üzembiztosabb.
2017. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosan ugyanarról az autóról beszélünk? Régi Swift, 1997-2003-ig. Ilyen van a kérdezőnek és nekem is. A 2005-től gyártott Swifhez nem értek, valóban bonyolultabb lehet. Ne hazudtoljatok már meg ketten is, el lehet jönni, meg lehet nézni! A fűtőventillátor és a fűtéskonzol között van egy műnyag cső, ennek a helyére megy az elpárologtató, amit be lehet tenni a műszerfal kiszerelése nélkül. A tűzfalon gumi dugókkal van ledugózva az elpárologtatóba menő csövek helye, a jobb első lámpánál lévő kábelkötegben van egy szabad csatlakozó, innen kapja az áramot a klímahűtő ventilátora, a vezérlés burkolatán is van egy csatlakozó, ami pedig a kompresszor kuplungjának áramáról gondoskodik, stb.
2017. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2--->Te csak akkor nem kamuzol ha alszol.

Akkoris arról álmodsz,mit kamuzol legközelebb.

Nekemis régi swiftem van,2003 óta hajtom,körbejártam a klímás témát elhiheted...

2017. aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2003-as gyárilag klímás változat van, nem annyira egyszerű utólag belerakni egy autóba sem.
2017. aug. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elolvastam a többi kommentet is és nem akarok veszekedni. Leírom, hogy én mit csináltam.

97-es 1.3-as 8 szelepes Swiftbe vettem egy bontott klímát. (minden alkatrésszel együtt) Egy mezei szerelő 2-3 óra alatt beépítette. A motortérben minden előfeltétel adott. 80 ezerért jutottam hozzá és 10-ért került bele. Ez 4 éve volt és a mai napig hibátlanul működik. (kicsit többet fogyaszt és gyengébb a motor, ha bekapcsol....ennyi)

2017. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma már kapsz bontottan 50ezerert, mindenestul ami a beepiteshez kell.

Normalis hozzaerto szerelo 2-2,5ora alatt beepiti. 80-bol ki kell jojjon.

2017. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!