Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e65 730d 2007. tapasztalat...

Bmw e65 730d 2007. tapasztalatok szervisz megbizhatosag? Lehetoleg ojan irjon akinek mar van vagy volt ijen auto. Jelenleg ijen autot hasznalok es erdekel masoknal h szolgal

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már ez van, akkor tisztában kell lenned a költségekkel. Nekem jelenleg a 4. BMW-m van mind 0 km-el került hozzám.

Mind megkapta a kötelező olajcseréket, vezérlés cserélve lett időben, nem szoktam spórolni gumin, féktárcsán / betéten sem. Valahogy érdekes mód mind a 4 komolyabb hiba nélkül szolgált/szolgál, a legnagyobb dolog amit kellett javítani egy kitörött első lámpa volt egy fácánnak hála, és ennyi.


Sokan ugye meg alapból szídják őket, mert azt veszik alapul amik bekerülnek az országba 10-15 éves darabok 250-300+ ezer km-el. Aztán még nyugaton sem úgy adnak el egy kocsit, hogy előtte teljes generált kap, így nem kell azon csodálkozni, hogy ezt-azt cserélni kell rajta, bár ez más márkánál is így van. Max annyi lesz a különbség, hogy mennek a felháborodások, hogy xy alkatrész ilyen drága, mikor szomszéd Opeljébe negyed annyiba kerül csak ugyanaz.


Ha normálisan karban van tartva, akkor a nagyobb hibák szinte mind elkerülhetők, persze garantálni nem lehet, de az esélye sokkal kisebb bármi nagyobb gondnak.

2017. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tiltva vagy ilyesmi, írtál privátot, de nem enged válaszolni, vagy nem tudom, lehet oldallal van valami.


Am kérdésedre, jelenleg csak egy van, a 4-et úgy értettem, hogy egymás után, nem egyszerre, ami most van egy 2013-as 335d.

2017. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez akár hogy is lehet , de ha valaki a 4. autót hajtja , akkor egyikbe se tett nagyon sok km-t. Igy aztán nem is lehet sok és komoly baja sem.
2017. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 autó és 25 év. Mindhárom elhagyta a 350.000-ret mielőtt cseréltem, mostaniban van 1880.000.
2017. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
180.000 akart lenni.
2017. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!