Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen lopásgátlót/riasztót...

Milyen lopásgátlót/riasztót érdemes venni az autóhoz?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Pajzs
2017. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha biztos akarsz lenni akkor PAJZS.
2017. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A létező összes módszerre van megoldása a tolvajoknak. Ahogy előttem írták a Pajzs jó megoldás kombinálva váltó zárral, rejtett kapcsolóval vagy kóddal esetleg GPS. A lényeg az, hogy ha kombinálva használod a védelmeket akkor annál inkább fog könnyebb zsákmány után nézni a tolvaj.
2017. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyetlen 100%-os megoldás a Casco.
2017. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyári immó gyári riasztóval plusz kiegészítő immo/rablásgátlóval (Celtrak) ill. mechanikus váltózár (Construct) van beszerelve.


Cascom nincs, teremgarázsban vagy őrzött munkahelyen parkolok, ennyi védelemmel nyugodtan alszom. Bevásárlóközpont parkolójában sem aggódom, kivéve Aréna pláza mélygarázs, mert az hirhedt.


Bp-i utcán soha nem hagyom, ha színházba megyünk őrzött parkolóházban hagyom.


Először pajzsot akartam én is, de sokaltam az árát, mert váltózárat nem hagytam volna ki akkor sem. Így annyi ment rá kb. mint a pajzsra, cseréb két független védelmem van. Ezek is feltörhetők, csak nem éri meg az idő miatt.

2017. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!