Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen kerék...

Szerintetek milyen kerék kulcsot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tegnap leakartam szedni az alufelnit az autórol(festeni akartam)és végül nem lett semmi belőle mert felmérgelődtem a kerék kulcs miatt,mivelhogy egyszercsak "megszaladt"és akkor vettem észre,hogy elnyalódott a belseje...kereszt formájú kerék kulcsrol van szó...

kinek milyen vállt be?

[link]

az ilyenröl valakinek van véleménye?a válaszokat köszi szépen előre ;-)



#csavar #felni #kerék kulcs.
2017. aug. 5. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen kerékkulcsot vettem a feleségem autójához.

Esetedben nem csak a kerékkulcs a hibás abban, hogy nem tudtad leszedni a kereket, hanem egyrészt a baromállat gumis aki 100-120 Nm helyett megtépi ennek a duplájával a csavarokat. Másrészt pedig, hogy a könnyűfém felnihez picit más kerékcsavar való:

[link]

2017. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom,pont ilyen csavarokat vettem,45mm-set és kézzel lett a kereszt formályu kerék kulccsal becsavarva,most pedig szeretnék venni valami használhatóbb kerékkulcsot ami bírja a strapát.

volt már használva ameiket vetted?nem tudod megéri-e olyat venni?

2017. aug. 6. 11:25
 3/5 anonim válasza:
Az egyik nagyon fontos dolog! Ha gumisnál jársz soha ne engedd neki,hogy a légkulccsal húzza meg a kerékcsavarokat! csak a tieddel! akkor nagyobb a valószinűsége,hogy le tudod venni! meg hordj magaddal egy csődarabot amit rá tudsz tenni a kulcsra hosszabbítás véget/kb 30-50cm/ Jaaa....A csövet csak levételnél használd,meghúzásnál soha!!!
2017. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kell a kerékkulcsot "strapálni" csak meghúzni,és nem úgy,hogy "úgyse veszem le többet vaze" A csavarok excentrikusan pörögnek! Tehát nem kell arra hivatkozni,hogy nehogy kilazuljanak!
2017. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Sokan esküsznek ilyen-olyan márkájú szerszámokra.

Elismerem, hogy ami jó és minőségi, az megbízható és hosszú életű.

Na de egy kerékkulcs???

Az enyémet vagy 20 éve használom, akkor kb. 500Ft volt.

"Klasszikus" keresztkulcs, 17, 19,33, és Crova-négyszög végekkel.

Szerintem örök életű.

Figyelembe véve, hogy az átlag szem.autó felnicsavarok/anyák meghúzási nyomatéka 60-70 Nm.

(azaz 6-7mkp)

2017. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!