Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Chevrolet...

Melyik a jobb? Chevrolet Camaro ZL1 vagy a 2015-ös Ford Mustang? Az hogy melyik drágább, jelenleg nem lényeges!

Figyelt kérdés
Kocsi vásárlás előtt állok, és erre a kettőre gondoltam.

2017. aug. 6. 12:21
 1/7 RicsiRicccc válasza:
camaro de a z28! 500 darabot gyártottak belőle. Ha nem számit a pénz, szolj! tudok egyet.
2017. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Mustang az egy finomabb darab, de ha a brutalitás nálad az előbbre való akkor a Camaro a te autód.
2017. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz a finomabb és a brutális kifejezések alatt?
2017. aug. 6. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ZL1 ben van egy 600 lóerős kompresszoros V8-as motor. Ezzel ugyan mihez kezdesz? Ez bármire túl sok. Túl sok a vezetőnek, túl sok a futóműnek. Hogy jobban értsd, képzeld el azt hogy egy normál borotvával kell megborotválkoznod és azt hogy egy borotvaélesre élezett nagyfejszével. Melyikkel állnál inkább neki?

A Ford 5 literes motorja sem kicsi, de azért mégiscsak közelebb áll az ésszerűséghez és a kezelhetőséghez, mint a Chevy.

2017. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarsz te semmilyet venni. Aki ilyen autók közül válogat vásárlás céljából, az nem a GY.K . kérdezősködik.

Itt max egy két ember van aki papiron ismeri, de ilyen senkinek sincs. Tehát itt érdemi, gyakorlati tanácsot nem tud senki adni.

2017. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért is ne lenne senkinek? (Mustang) Most azt írom,hogy nekem van, vagy elhiszitek, vagy nem, lényegtelen...

De az államokban ez egy teljesen megfizethető un. népsportautó(k), persze a ZL1 nem, de egy sima Camaro igen. 1-2 év alatt egy átlag keresetű ember, összetudja spórolni rájuk a pénzt. Vagy megveszi részletre.


Ha tényleg zl1 és 15-ös Mustang GT között választanál akkor egyértelműen ZL1, ugyanis az már egy Shelby GT350 kategória.


Viszont ha egy GT Mustang és egy 1SS Camaro közül választanál, akkor azt mondom próbáld ki mind 2-öt (és úgyis a Mustang mellet fogsz dönteni) :) ,Persze nem biztos, de véleményem szerintem egy sokkal jobb autó, precízebb,prémiumabb, jobban vezethető, na meg szerintem szebb is.

Mustang kicsit gyengébb mint egy 1SS, de így is gyorsabb, viszont 5-10ezer$-ért lehet rá komoly kompresszort rakatni, amivel, 600-700Le is könnyedén kihozható, véleményem szerintem teljesen felesleges, barátom 2013 GT-jén van, nem rossz, nem rossz, de Hoosier gumi nélkül, szegény autó egy nagyobb gázadásnál a merev hidas felfüggesztésével elkezd kiszámíthatatlanul viselkedni...

Sajnos a 2014 és az előtti Mustangok még merev hidasok, valamint jóval puritánabb autók mint a 2015 és utáninak.


Nem tudom mire vagy pontosan kíváncsi, de ha kérdésed van a Mustangal kapcsolatban nyugodtan írjál.

2017. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:
0%
Nem sokára vége az ilyen kérdéseknek. Még vagy 3 hét, és az álmodozó kisfiúk agyát lefoglalja az iskola . Szeptember első heteiben, még majd olvashatunk néhány "nyáronvezettemazamerikainagybáttyámcamaroját" kezdetű vakítást, aztán már csak a matek-házi megoldás kérések, és az angol fordítások fognak dominálni. ;)
2017. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!