Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkor most hogy van ez?

Akkor most hogy van ez?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy akkor a mai nap folyamán venni fogunk egy Fiat Punto 1.3-as Benzines.

Na itt a bibi.

Akkor most hogy van ez?Keresgéltem neten,a szerelőnk is,és az eggyik ismerősünk is azt mondta hogy 1.3-as Benzines Punto nincs.Benzinesből 1.2-es van.

Papírjai megvannak,szervíz könyve is,és jövő áprilisig.

Persze szerelő megfogja nézni,és a papírokat át fogjuk futni.

Csak kíváncsi vagyok hogy hogy lehet ez.



#autó #fiat #Punto #Fiat Punto #fiat auto motor
2017. aug. 6. 12:59
 1/8 crudy ***** válasza:
1.3 dizel punto volt. Biztos h benzin?
2017. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a gazda.De mindjárt indulunk átnézetni 0-100 az autót.Úgyhogy átvágni biztos nem fognak.De azért a válaszokat várom :)
2017. aug. 6. 13:10
 3/8 crudy ***** válasza:
A hanjan rogton hallani fogod h dizel vagy benzin. Ha tenyleg benzin akkor elrontottak a papirjait.
2017. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Én úgy tudom van benzines 1.3-as. Legalábbis egyik ismerősünknek volt. Bár lehet, hogy 1242 ccm-es, ami valójában 1.2 csak ők felstromfolták. Egyébként kétfajtal eírást találtam a Puntokról:


[link]


[link]


Ezek szerint a sima és a Grande Puntobol is van 1.3-as benzines. De azért mindenképp nézesd meg. :)

2017. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Benzines 1.3-as Punto nincs, se az I-es, se a II-es szériában. Tehát ők vagy az 1242ccm-est (8V illetve 16V), vagy az 1368ccm-est "hívják" 1.3-asnak. A kW-ból illetve LE-ből ki lehetne deríteni, melyikre gondolnak, bár a legegyszerűbb megnézetni a forgalmiban. :-)
2017. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni, hogy meg kell nézni, mi van a forgalmiba írva!

Ott sem kizárt hogy elírták.

De ha amúgy át lett nézve az autó, minden megfelel, nem ettől tenném függővé a vételt, hogy most papíron 1.2 vagy 1.3.

2017. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg lett nézetve.A tulaj azt hitte hogy 1249 cm3 az már 1.3-nak számít.


Kiderült hogy benzines 1.2-es.

Városi 6 literes fogyasztással.


De köszönöm a válaszokat. :)

2017. aug. 6. 19:43
 8/8 A kérdező kommentje:

#4-es


Ez nem Fiat Grande Punto


Ez sima Fiat Punto.

2017. aug. 6. 19:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!