Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lépjek túl ezen a traumán?

Hogy lépjek túl ezen a traumán?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy autó balesetünk a barátaimmal. Autó pályán történt. 120al bele csapódtunk a pálya melletti dombba. Mindenki ordított hogy ne. Akkor azt hittem meghalok. És elfogadtam ezt a tényt. Aztán fejre állt az autó pörögtunk csúsztunk. Semmit nem láttam a portól csam éreztem ahogy minden a nyakamba pereg. Mikor megallt az autó nem hittem el hogy élek. Azonnal kiszáltam és nem tudtam álmodom e mert pár karcolás volt rajtam. Két barátom mi tudtam szedni de a harmadikat nem. Minden vér volt. Be szorult a kocsiba és ömlött a fejéből a vér. Magánál volt nyugtattam mindjárt itt a mentő tartson ki. A lába láttam bőr tartotta. És a keze is furcsán állt. Annyira megrémültem. Túl élte szerencsére de közölték nem tudják mi lesz vele. Azóta minden éjjel újra álmodom. Síró görcseim vannak. Ingerült vagyok és nyugtatóval alszom. Túl. Akarok lépni rajta. De nem megy. Mit tegyek? 27eves lány. A baleset azért történt mert a aki vezetett rosszul lett. Nem haragszom rá. Fájt így látni és fáj hogy maradandó karosodasokat szenvedett. :(
2017. aug. 8. 23:35
 1/4 audiofly ***** válasza:
Idő múlásával fog elmúlni csak. Addig ajánlom foglald le magad valami internetes játékkal illetve fáraszd le magad sportolással minden nap lefekvés előtt. A képek amik a fejedben vannak azok majd elhalványulnak és rendben lesz minden. Sajnálom ami veletek történt de életben vagytok ez a lényeg !
2017. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen az idő minden sebet meggyógyít vagy esetleg egy normális pszichológus segíthet
2017. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még semmi,gondolj bele én mit érezhetek amikor miattam halt meg a legjobb barátom,akit három éves korom óta ismerek,és az bánt a legjobban,hogy még börtönbe se kerültem,a temetésére el se tudtam menni...
2017. aug. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2017. aug. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!