Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon 1.4 vásárlás?

Seat Leon 1.4 vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új autó vásárlás előtt állok. Kinéztem egy seat leon-t 1.4, 2002 évjárat, az autó gyönyörű képeken, szervízkönyves 240.000km van benne. Képeken látszik, hogy szerették. Hibátlan állapot, egyedül az olajnyomás jelző hol világít, hol nem. Mielőtt megnézem az olajgombát kicseréli és megszűnik a probléma. Állapotfelmérésen esett át az autó ami szerint "hibátlan". Kicsit a túl szép, hogy igaz legyen kategóriába esik azért is tartok tőle. Egy ilyen nyomtatványt lehet hamisítani, és az mennyire látszik rajta, illetve nem tudja megmókolni, hogy a lámpa ne világítson és nyomás meg nincs benne? Válaszokat előre is köszönöm. (egyébként az autó 200km-re van, így a megtekintése is költség) az autó ára 600.000ft



2017. aug. 11. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm. Kiveszem az égőt. Mindjárt nem világít. Viszont akkor gyújtásnál sem fog.
2017. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sohasem értettem, miért kell egy autóért 200 km-t utazni? Az mindig valamiféle kényszerhelyzetet eredményez, mert az ilyen hosszú útról nehezebben megy haza üres kézzel az ember, mint a szomszéd Jóskától.

Seat Leon annyi van, mint égen a csillag. Nem nagyon keresik, mert nagyon szeret rohadni, hónaljban kicsit szűk, és motorikusan is a Vw kisiskolása.

2017. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Először veszek autót, és ez nagyon megtetszett képek alapján, de igaz, hogy közelebbit kéne. Ebben az árban tudtok megbízható szívó benzines típust ajánlani, tapasztalatból? Melóba járáshoz kell.
2017. aug. 11. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

17 éves autó, nem is kevés km-rel, olajnyomás problémával, 200km-re...

Te tudod, de én ezt nem látom olyan bomba üzletnek. Ha csak egy pár ezer forintos olajgombát kell kicserélni, akkor mért nem tette meg eladás előtt?

Én is inkább másikat keresnék.

2017. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15, bocs, elírtam, nem lehet javítani.
2017. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből én egy Focust keresnék. Sokkal szebben öregszik, és a világból kivisz komolyabb szervizköltség nélkül.
2017. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!