Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz hogy ha teherautóra...

Az igaz hogy ha teherautóra akarom lerakni a kreszt, akkor előbb a pályaalkalmasságival kell kezdeni?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam hogy ő úgy csinálta, mert így lehet tudni előre hogy az ember kidobja e rá a pénzt, mert állítólag nem egyszerű ez a pályaalkalmassági s ott tényleg csak olyan képességűek mennek át a teszteken.
2017. aug. 13. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a páv, azt hagyom a legutolsónak. DE nekem nincs veszteni valóm, mert támogatottan csinálom, tehát nem saját pénzzel játszok
2017. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen csináld meg először a pávt utána jöhet a jogsi
2017. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: támogatott képzésnél nincs olyan, hogy sikeresen be kell fejezni X időn belül?
2017. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van adva hivatalos dátum, de ez az autósiskolán múlik. Amikor vezetni kell, hívnak. Annyi feltétel van, h önszántamból nem hagyhatom abba csak úgy
2017. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!