Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda R50 gyújtás,...

Bokii11012 kérdése:

Derbi Senda R50 gyújtás, elektronika?

Figyelt kérdés
Nem régen vettem egy Derbi Senda R50-et. Szépen halad a rendbetétele, de van egy nagy akadály. Nincs gyújtás, mivel nincs meg a kulcs. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges megoldás lenne a gyújtáskapcsolót egy sima kétállású kapcsolóval megoldani? Ha lehetséges, akkor jó lenne tudni, hogy mit és hogyan kéne kötni. Válaszokat előre köszönöm!

2017. aug. 15. 00:59
 1/3 anonim válasza:
Igen lehet, én is úgy használtam sokáig. A gyujtás trafonál a legszélső kábel a leállító. Oda is van írva, hogy stop. Fogsz egy kábelt, rákötöd, a másik végére egy kapcsolót. A kapcsoló másik oldalára pedig egy másik kábelt, amit letestelsz valahol a vázon. Amikor testelve van, akkor áll le, amikor pedig nincs, akkor tudod elindítani
2017. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a hasznos jelzés. Arra gondoltam, hogy a motoron elrejtem a gyújtást így kissé becsapós lesz :D
2017. aug. 20. 22:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh egy részletkérdés. Ezzel a világítást is meg tudom oldani?
2017. aug. 20. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!