Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru Imprezat balosítanék....

Subaru Imprezat balosítanék. Kik foglalkoznak itthon vele?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata, vagy hallotta, hogy nagyságrendileg mekkora költségvetésű a dolog, írjon, kíváncsi vagyok. Esélyes, hogy a Niesz Motorsport is foglalkozik átalakítással?

Amit én balosítanék az az első generációs GT, vagy a második generációs WRX Bugeye



2017. aug. 15. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

egy szép milla el fog menni rá. Nem olcsóbb venni egyet ?

cserélsz, lámpa, műszerfal, légzsák, visszapill tükrök, kormanyszervo fékrendszer, átcsövezni, átkábelezni mindent..

2017. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hatalmas munka, de egyre kevesebb a balkormányos, ahogy én látom. Hollandoknál van sok Impreza, de főként jobbosok. Van egy itthoni bugeye tulaj, aki benne lenne cserébe ( Astra H OPC). Még ráfizetne, de jobbos az is. Jó, hogy írtál árat ,mert ez így elgondolkodtató. Köszi a válaszod.
2017. aug. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!