Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota auris sport tourer...

Toyota auris sport tourer vagy skoda octavia?

Figyelt kérdés
Új autót szeretnék venni. Az auris active trend felszereltségű autóját néztem ki. Egy hasonlóan felszerelt skoda octavia kombi jobban megérné? Tudom hogy a Skoda nagyobb de azt most hagyjuk figyelmen kívül. Ami döntő lenne a beltéri minőség, megbízhatóság és a vételár.
2017. aug. 15. 16:25
 1/7 crudy ***** válasza:
Par napig a kezem alatt volt egy toyota auris sport turer hybrid es kellemeset csalodtam. A belter szepen meg van csinalva, hatul kicsit fapad de elol igazan szep. En azt vennem de a skodarol nem tudok jot mondani se rosszat.
2017. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Benzines? Akkor csak is a toyota, azzal nem lesz gondod. Vételárba nagyjából egyformák, de a toyota jobban tartja az értékét.


Szerintem.

2017. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos az Aurist választanám. :-)
2017. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A benzines erdekelne. Abból is az 1.6 os. Az hyundai i30 kombijával vagy kia ceed kombival szemben is a Toyotát valasztanatok?
2017. aug. 15. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis Toyota!
2017. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 crudy ***** válasza:
Igen
2017. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Auris Touring-sports 1.6 benzin van, áprilisban vettem. Nem bántam meg! Amellett, hogy nagyon szép kívül-belül, nagyon jó és praktikus. Hatezret mentem vele eddig, a tapasztaltak alapján újra csak ezt venném.
2017. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!