Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Cordoba 6l2 bby 1.4...

Daaw kérdése:

Seat Cordoba 6l2 bby 1.4 stella miert gyenge a motor?

Figyelt kérdés
Az a problemam hogy gyengebb mint egy 60lovas tarsa, nehezrn indul ki de ez meg nemis akkora gond... 1-2-3 havonta egyszer csinal olyat hogy hiaba porgetem az alapjaratot max 2000 ig egyesbe kb 2-3 al megy az auto de kozbe porog a motor ha uresbe teszem ha kuplungolok de semmi ero nincs benne olyankor. Alapjarat meg neha ingadozik de egyebkent ilyen 4-5 masodpercenkent berezonal vagy beremeg picit es azt erezni lehet elegge.. mi lehet ennek az oka? Nem jelez a hibakod!

2017. aug. 16. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha több hónapja jelentkezik már a probléma, esetleg ideje lenne szervizbe vinni, mielőtt nagyobb baja lesz. Én legalábbis így tennék, de már az első hét után.
2017. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Kiderült végül mi volt a baja? Ugyanez az autó, ugyanezzel a motorral és hasonló nekem is. :(
2023. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!