Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes lemosni az autot?

Hol érdemes lemosni az autot?

Figyelt kérdés
Ahol van kefe illetve mosó folyadék. Vagy érdemesebb magamnak venni? Akkor hol es milyen kefet illetve folyadékot vegyek?
2017. aug. 17. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben társasház előtt mostam le, aztán családi házba költöztem, ott bármikor lemoshatom anélkül, hogy valakit zavarna. Néha elmegyünk a kútra lemosatni magasnyomásúval, de erre figyelni kell, hogy olyan helyre vidd, ahol te csinálhatod és adalékanyagos a víz, ami száradás után sem lesz foltos!
2017. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van jól bevált mosóhelyem (benzinkúton), ahova rendszeresen hordom. Kefe még nem kellett, mióta megvan a kocsi.
2017. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes MOL kutas kézimosóban van külön kefés-öblítős mosólándzsa, én azt preferálom.
2017. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párszor én is otthon mostam a kocsit, aztán rájöttem, hogy a vegyszeres szennyvíz nem tesz jót a közelben lévő fáknak. MOL gépibe viszem, szépen mos, de ha nagyon nagy rajta a kosz, akkor előtte gőzborotva.
2017. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!