Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1, vagy várjam meg a B125-öt?

A1, vagy várjam meg a B125-öt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat filózok a dolgon. B125 sokkal de sokkal olcsóbb lenne, csak nem tudom mit csinálnék 2 évig.


A1 viszont számomra sokkal kedvezőbb lenne, mert már rég nagy álmom egy 125-ös, de persze akarok majd B-s jogsit is, de az én szemszögömből amíg amúgy is vonatozok, nem lenne mit elsietni.


Ha esetleg A1-et teszek, nem akarok majd csak korlátlanra menni, ha már annyi idős leszek.


Így kb. elmagyarázva a kicsit sem kétségbeesett helyzetemet, szerintetek melyik legyen?


(Ui. eddig sem voltam egy hülye fiatal, aki amint teheti száguldozik, továbbra sem akarok az lenni, csak, hogy elkerüljem.a félreértéseket ;) )



2017. aug. 18. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy vársz egy évet vagy lerakod most (mivel A1 16évesen B 17évesen).Anyagiaktól függ.Én két éve leraktam az A1-et majd rá egy évre a B-t. Nem bántam meg.
2017. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy előbb a B és utána B125, sokkal jobban megéri és ha jól tudom KRESZ vizsga se kell ha 2 éven belül megcsinálod.


B kategória szerintem manapság alap, hogy legyen és ugye B-vel vezethetsz AM-et gyakorlásképp is.

2017. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem írni. Amikor 14 voltam letettem az AM-et ;)
2017. aug. 23. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!