Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van köztetek olyan aki egyarán...

Van köztetek olyan aki egyaránt imádja a motorokat ls az autókat is, illetve szereti használni mind kettőt?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nagyon idiótán hangzik, de nem tudom eldönteni melyiket szeressem jobban. Elég hülye probléma :/

#autó #motor #Melyiker
2017. aug. 18. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene dönteni, amikor másra jó a kettő?

Érted, szeretheted a narancsot és a barackot is.


2 autóm van és 3 motorom, nincs közülük kedvencem és mindegyiket használom. A személyautóba évi 15e km azért belemegy, a veteránmotorba csak kb. 2000 km. A többi valahol közötte.

2017. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Detto. 3 autó, 3 motor. Nem lennék meg nélkülük.

Ráadásul autószerelő a szakmám is így sok sportkocsit is van szerencsém kipróbálni.

2017. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is imàdom mindkettőt.


N

2017. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őszintén irigyellek benneteket. Hat jármű azért nem semmi :O
2017. aug. 18. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 autó 2 motor.

De az autó használhatóbb.

2017. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy motorom és egy autóm van. Motorral jobban szeretek közlekedni, mert sokkal nyugodtabb vagyok, ha akarom gyors, ha akarom lassú, akadály nincs. Autót is szeretem éjfél és reggel 6 között :D Komolyra fordítva, mindegyiket másért szeretem. Az autót azért szeretem, mert csendes, van rádió és társaság, és általában ha autóba ülök az azt jelenti, hogy sehova nem kell sietnem. A motort azért szeretem, mert nekem az egy terápia. Ha ideges vagyok lenyugszom, ha rossz kedvem van jobb kedvem lesz, ha jó kedvem van, akkor nagyon élvezem stb. Ha muszáj valamelyiket jobban szeretni, akkor a motor, de egyébként nem akarnék dönteni, mindegyiket imádom és a legjobbat kapják :)
2017. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!