Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne jó venni...

Milyen autót lenne jó venni 150. 000 Ft-ért, és hány évest?

Figyelt kérdés
Szeretnék nagyon egy működőképes személygépkocsit, nem közlekedésre, vagy utazásra (műszakival nem is foglalkoznék), hanem mondjuk erdőkben járni vele, ismerősökkel "állatkodni". Milyen autót kéne vennem, amely keveset fogaszt, és nem túl öreg.Lehet kicsit butuska kérdés, de tényleg jó lenne "baszatni neki" :D

2017. aug. 19. 04:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérdésemben hibát találtam, a műszakin belül az indexekre gondoltam, természetesen működő képes autót szeretnék. A Forgalmi-engedély viszont tényleg nem foglalkoztatna, bár erre sokan rájöhettek de a biztonság kedvéért megemlítem
2017. aug. 19. 04:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyan "baszatáshoz" szerintem bármi jó, a fogyasztással ne foglalkozz, mentek két-három kört aztán úgy is egy roncs lesz a járgány. Arra vigyázzatok ne legyen senkinek baja.
2017. aug. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Erdőbe nem kéne, inkább valami szántóföld mellett, ahol a bugrisok mennek a traktorokkal, azoknak úgyis mindegy.

Erdőben vadászok vannak, akik simán hívják a rendőröket.

Itt a közelünkben is száguldoznak a jardék a H Astrával a buckákon a simosonosok után, érdekes látvány, biztos nem kap kitüntetést a sofőr a főnökétől.

2017. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkapnak a rendőrök egy műszaki nélküli kocsival, az többe fog kerülni, mint 150.000.
2017. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Jó lenne egy új Teslát venni ennyiért!
2017. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaja -ahogy felettem írták- fél óra marhulásért kiadnál 150 rugót?

Mert úgyis odacsapod és otthagyod

2017. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Marhulós üzemben nincs olyan autó, ami keveset fogyasztana. Tulajdonképp vehetsz bármit, ami motorikusan még elmegy párszáz km-t.

Árban viszont nem érdemes pár telitank benzinnél többet költeni a megvásárlásra, így a 150k is sok. Viszont papírok nélküli autónál lehet alkudni keményen, valószínűleg lopott úgyis.

Az erdővel az a baj, hogy sok a fa és viszonylag stabilak. Én is szántásközi földutat vagy murvát ajánlanék, ha van a közelben, azaz műútra nem kell kihajts a tragánnyal.

Továbbmenve a föld és murva könyörög a hátul kaparós autókért, így egész egyszerű a választás: Skoda 120 és társai, Lada Samarát kivéve, külföldi papíros bármilyen Merci ill. Opel Omega. Nekem ezeket dobta ki a hahu.


Ja és a legfontosabb: inkább Playstationnel csapasd! Az ilyen fillérb@52ó vadvezetés hosszú távon csak problémákat szül.

2017. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél inkább egy márkás tornazsákot kisgyerek
2017. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
150-bol befizetsz nehany vezetestechnikai treningre...hidd el, jobban megeri
2017. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg 106 ilyen autó van a HAHUN, keress rá. Van ott ennyiért Niva is, az legalább nagyjából bírni fogja a szántóföldi baromkodásotokat. De keveset fogyasztani, ráadásul még menni is egyik sem fog ezek közül. Papír nélkül ráadásul maximum biciklit vennék...
2017. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!