Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen simsont vezetni?

Milyen simsont vezetni?

Figyelt kérdés
12 éves ábrándozó gyerek vagyok és tesómnak most lesz kismotorja (simson) milyen érzés a vezetése (tapasztaltóktól kérdezem),ha meglesz menjek vele?

2017. aug. 19. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen érzés?

Egy merev alacsony szerkezet,húzod a gázt és megyeget.

Nem sportmotor érzés,de komfortosabb mint a séta.

2017. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy "mai" motor után élvezet a simson.

Jó a súlypont,nem érzed az úthibákat,dinamikus,fogyasztásban pedig verhetetlen.

Öreg simsonosként egy jótanács,legyen mindig jól meghatva a gép,soha semmi baja nem lesz.

2017. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a mai motor volt megváltás a Simson után.


Gondolom ugyanaz a gyerek írogatja napok óta a Simsonos kérdéseket, meg pár hete is. Próbáljon ki egyet aztán meglátja.

2017. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uccsot adom


Büszke Aprilia tulajdonosként Megjegyzem, Aprilia után szar. De nem akarok vitát mert a Simson jó

2017. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont, ahogy az előzők írták. Jobb mint a séta. A biciklitől is jobb egy fokkal.
2017. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt Simsonom,hát...

Annyiban volt jó,hogy motorra a fém középen lévő "nagy" váz miatt emlékeztetett, első motornak jó volt.

Nem tudom kinek milyen simsonja volt,ha jó meghajtva verhetetlen fogyasztás...

Hát nekem a 2,5-3,5L annyira nem verhetetlen.

Utána Derbi senda ,supermoto városi felszerelésben (könnyített villa,és városi gumi) azt úgy megváltásnak éreztem.

6 sebesség az fura volt,hogy 80-at megy és 6 ?:D

De komfortos volt,1-esben kihúzattam,ha egyenes vagy lejtős út,és egyből 3...

az tudta a 2-2,5 körüli fogyasztást.

Egyenletes jól ment kényelmes is volt,és 4 év alatt 2x volt szerelőnél,a simsonom kb 2 hónap alatt 4x kellett szerelni átlag.

A 80-as "tuning" kínai 4 üteműm pedig 3. éve van,azért nem 2 ütemű ,mert fogyasztás és megbízhatóság miatt vettem.Igen "kínai és megbízhatóság?" Kymco agility meg peugeot v clic alapokon van 139qmb blokk van benne ,csak a keret kínai ,ennyi.80-as henger,variátor,szíj tiltásmentes cdi, 50e ft lett ráköltve.

De most óra szerint rég kiakasztva :D gps szerint 107 volt a vége,az emelkedőn 85.De nem is az minimális gázzal nyomatékossága miatt tényleg 1.5 literből járok.

2017. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!