Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel olcsóbbak a kis...

Mennyivel olcsóbbak a kis autók, mint a nagyobbak? Miért jobb a nagyobb autó?

Figyelt kérdés
Fiatalos kis kocsikat keresek, ford fiesta, opel astra, mazda 2 , volkswagen polo. Véleményem szerint munkabajáráshoz, egyedül teljesen elég. Miért vegyek mindenki szerint nagyobbat, pl golfot stb... ? Férfi vagyok, de városba nekem ezek az autók sem nőiesek. MIért éri meg jobban a nagyobb autó? Illetve Anyagilabb a kissebb autó kifizetendőbb-e ha nincs család? Köszönöm! :)

2017. aug. 21. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ford Fiesta, Opel Astra, Golf. Mióta nőies autó? :) Ezek már sportos kinézetűek.


Nagy autó család számára kell vagy ha jó sok pénzed van és simán megvehetsz egy nagy audit. De ha annyim lenne akkor sem vennék olyat. Ferde hátúakat szeretem. Ez embere válogatja, kinek mi tetszik.


Az, hogy mi éri meg jobban azt nem lehet így eldönteni... Típus függő.

2017. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem tetszenek a kis autók és fölöslegesnek is tartom a nagyobb autókat, tekintve, hogy egyedül utaznék. Árban a kis autók olcsóbbak, fenntartási költség stb? Ahogy nézem a golf és a polo-k között ugyanazon évjaratból hasonló paraméterekkel 1 millio forint az árkülönbség.
2017. aug. 21. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez is változó. Mert vehetsz nagyobb autót olcsóbban, mint például az újabb Ford Fiestát. Meg attól függ. Ha dieselt veszel és nagyobb távon használod akkor olcsóbb az üzemanyag, de a fent tartási költségek (szervízelés) drágább lehet. De, ha egy fiatal autót veszel kevés futott km-rrel akkor a szervizzel egy ideig nem lesz különösebb bajod. Dieseleknél sokszor a turbófeltöltő illetve befecskendező szokott gondot okozni amik drágák. Bontóból jó belőle alkatrészt szerezni.


Ha városon belül szeretnéd akkor tökéletes a benzines. Nézz fogyasztásokat és fórumokba olvasgass a típusokról, típushibákról és stb. Konkrétan állíts fel egy listát, hogy neked mi tetszik és úgy próbálj válogatni.

2017. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyén függő . Én pl nem tudnék járni egy kos autóval sem . Igaz egyedül vagyok , de a kombik tetszenek meg alapbol kombi párti vagyok első autóm egy 96-os audi a6 kombi volt a hires 5 hengeres dízel imádtam , most a skoda egyik oszlopos tagja amit hajtok egy 2012-es skoda superb kombi 2.0CRTDI valahogy el se tudnám magam képzelni 22 éves létemre kissebb kocsiban :D nállam ez már meg szokott . Fentarása a batár superbnek kb ugyan ott van mint egy hasonlo kaliberű kis városi autónak annyi hogy a súly/teljesítmény adó több mivel közel 2 tonna az autó és 170lóerő . Barátnőmnek egy 2007-es 3 ajtos vw poloja van jo kis verda meg minden , de nekem kicsi furán érzem magam benne meg a 197centi magasságommal kb mint majom a köszörű kövön azaz ha megyek vele akkor mögém ne üljön senki , de ìgy is a fejem a tetőkárpitot surolja . A superb kombiban meg sokkal kényelmesebben el férek igaz nem egy kategori a kettő a polo az Mqb platform kis autója a superb meg a platform vezetője a vw phateon méreteit is túl szányalja a közel 6 méteres ladik hosszal . De ez ember függő hogy kinek mi a jo és a kényelmes pl én egy kis astraban meg ilyenekben egyszerűen nem férek el rendesen , de nem is rám baszbták az ilyeneket
2017. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tehetném, óriási amerikai batárral járnék, mert az az autó..vagy a régebbi, már nem gyártott 600-as merci..most egy japó sportkocsim van, de szart sem ér a nagy batárok fílingjéhez képest..


mert amikor beröffen a nyolc henger, hat literes hengerűrtartalommal, attól szebb muzsika nem létezik.


ráadásul az erő is ott van a gépházban.

2017. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Férfi vagyok, de városba nekem ezek az autók sem nőiesek"


Mi van??????????????????????????


Ezt a kérdést komolyan nem értem.

És nem azért mert degenerált vagyok, hanem mert más sok autót bütyköltem-javítottam, de egyiknek sem láttam a két első vagy hátsó kereke között semmilyen lifegő FÉRFIASSÁGRA utaló cuccot.


Írd már le kérlek, hogy egy autó, mikor van ellátva női vagy férfi nemmel!

2017. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mondjuk azert mert ha gond van nem halsz meg jo eselyel.

Nem mind1 miben ulsz.

2017. dec. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ettől én is falra mászok, mégis mitől lenne egy kisautó "női", ez ilyen lesajnáló hülyeség a pénzes macsók részéről, általában általában a takarékos, nem öncélú teljesítményhajhász kisautókra mondják, pedig szerintem nincs semmi ciki abban, ha egy férfi akkora, és olyan autót vesz, amire a közlekedéshez szüksége van, nekem nem is kéne olyan nő, aki az alapján választ pasit, hogy mennyire macsós a kocsija. És aki három-négymillióból egy zsír új Suzuki, vagy Mazda 2 helyett vesz egy lepusztult luxus BMW-t, mert az milyen macsó már, az nem férfias, hanem hülye.
2018. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!