Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS teljesen tanacstalan...

Caddy23 kérdése:

SOS teljesen tanacstalan vagyok! Milyen autot vegyek 2005 korulit,1.6 benzin vagy nagyobb,1 millio korul ami megbizhato is?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni, en a kov gondoltam, de barmilyen tanacs jol jon : Mazda 3, Opel Astra(twinport)

2017. aug. 9. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kicsit több elvárást fogalmazz meg, mert így minden második típust meg lehet említeni.
2017. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvarasaim, megbizhato legyen, mivel jon a kicsi egy gyerekkocsi elferjen benne, biztonsagos, ne legyen BMW vagy ehhez hasonlo kategoria, mert annyira sokat nem keresek...
2017. aug. 9. 10:13
 3/20 anonim ***** válasza:
Passat B5.5 kombi
2017. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A Passat B5.5 kombi, milyen benzines motorral ? 1.8 az turbos, az nem kell !
2017. aug. 9. 11:01
 5/20 anonim ***** válasza:

2005-ös november-decemberi kiadású 1.5 VVt GS, 102 LE.

Az enyém automata, még soha nem romlott el. Csak gumit, féket kellett cserélni.


örök darab, mert egy apró rozsda sincs rajta(sem benne)

2017. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha tájékozatlan vagy ne kapd fel a vizet!


VW létezik 1.6 szívó, 1.8 szívó, és 1.8 turbó motor is.

2017. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha jön a gyerek akkor én egy egyterűt javaslok. Ebbe biztos a legjobb választás , családi autónak gyerekkocsival, megfizethetetlen amekkora hely van benne.

[link]

Például .

2017. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mazda 3 és Opel Astra is jó választás lehet, de oda kell figyelni pár dologra.

A Mazda rohad, de nagyon. Ez az egyetlen, de annál nagyobb hibája az első 3-as szériának. Szétporladnak, nehéz találni olyat, amit még nem kezdett meg teljesen a rozsda. Nagyon nézd meg az alját.

Az Opeleknél az olajfogyasztás az, ami kritikus pont. Van, aki esküszik rá, hogy gyári olajat használva megszűnik a dolog, van, aki még azzal is azt mondja, hogy csipegeti. Az én véleményem az, hogy ha nem hajtották szét az első 10-12 évben, akkor az átlagnál nem szabad több olajat ennie.


1 millió körül esetleg még nézd meg a Skoda Octavia-kat, vagy a Nissan Almera-kat. Mindkettő megbízható kocsi, igazi igáslovak a mindennapokban.

Vagy ott van a Seat Cordoba, igaz ,abból nem fogsz 1.6-ost találni, de szerintem bőven elég hozzá az 1.4-es is.

2017. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A H Astra sem nottie ki ezt az olajfogyasztast, tudom hogy a G-re jellemzo volt ?
2017. aug. 10. 08:55
 10/20 anonim ***** válasza:

A G és a H Astra-ban ugyanaz az 1.6-os Z16XEP kódú Twinport motor van.

Egyébként 1 millióért csak lepusztult H Astra-t kapsz, ennyiért a G megfelelőbb.

2017. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!