Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros csizma választásnál...

Motoros csizma választásnál rövid vagy hosszúszárú?

Figyelt kérdés
Mennyire számit egy esésnél védelem szempontjából, hogy rövid vagy hosszú szárú a csizma. Illetve megéri olyan kesztyűt venni melynek kicsi és gyűrűsújja is össze van varva? ez elméletileg azért van mert kisebb a valószinűsége esésnél, hogy kisújj elfordul s hátratörik.

2017. aug. 21. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú vagy legalább egy kicsit magasabb, hogy rendesen tartsa a bokát. Autóval karambolozva huppantam már talpra, na az nagyon-nagyon kellemetlen volt. És a talpa se legyen túl vékony, lehetőleg képes legyen elnyelni némi energiát.


Olyan kesztyűt nem hiszem, hogy érdemes lenne venni, igaz élőben még nem is találkoztam ilyennel... Főleg mert a kisujjadat behajtod a többi mellé, tudod védeni. Én estem is, karamboloztam is, a hüvelykujj van veszélyben, de azt meg nem lehet így külön védeni, mert akkor nem tudsz fogni. A bütyköknél legyen benne protektor és lehetőleg bőrből legyen, mondanak bármit a speciális textíliákról.

2017. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gumi csizma, még esőben is jó.
2017. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!