Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves Suzukit 9 éves Hondára...

17 éves Suzukit 9 éves Hondára cserélni érdemes?

Figyelt kérdés
Próbálok észérvek alapján dönteni, mert a suzukimmal nem sok gond van, viszont nyáron hiányzik belőle a klíma, télen ki vagyok tiltva szmogriadó alatt... Valamint nagyon alacsony (sport swift), nehéz kiszállni belőle főleg mióta fáj a térdem. Viszont nem 3 évre vennék autót, nem szeretném ha 5-10 év múlva a hondával is kitiltanának szmogriadó idején Pestről.. Szerintetek érdemes lenne váltani, vagy akkor már inkább keressek valami pár éveset? Csak azokban egyre több az elektronika, nem akarom hogy hetente elromoljon valami benne.. Egy hasonlóan (pozitív értelemben) igénytelen kocsira lenne szükségem, mint a suzuki. A Jazz-ről azt olvastam, ilyen.
2017. aug. 22. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
En 18 evesen adtam el a Hondamat, addig elegge megbizhato volt, eladas elott kb. fel evvel kezdtek gyulni a bajok.
2017. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet benne ráció.
2017. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Karbantartás szempontjából valóban jó választás a Honda. Szmogriadó szempontjából is jó lehet, mert valószínűleg euro IV-es a 9 éves benzines Honda, amit ha a mostani tendenciát figyelembe vesszük kb. 10 év mire kitiltják szmogriadó idején.
2017. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2017. aug. 22. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Honda Jazz tényleg elnyűhetetlen ha megfelelően karbantartod ugye. Viszont arra készülj fel hogy ha valami mégiscsak elromlik, vagy csereérett lesz akkor nem a Suzuki árában lesz hozzá alkatrész.
2017. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Swiftedhez 50-60er mar kapsz klimat mindenestul ami a beepiteshez kell, es egy normalis szerelo 3-4ora alatt beepiti 15-20ezerert.

Nem tudom mennyit szannal ra, a 2005 Swiftek sem rosszak, illetve az Ignisek sem. Altalaban ezeknel a valtora panaszkodnak, de nekunk az Ignis 15eve van meg, szalonbol vettuk 0 kilometerrel, most van benne 140ezer kb, es nem kellett a valtohoz hozzanyulni. Iden lesz benne valtoolaj cserelve.

A Swiftunk fel eve van meg, azota azzal sem volt idaig baj. (Kop-kop)

2017. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!