Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f főtengely szimeri...

Opel astra f főtengely szimering kuplung oldalon menyibe fáj átlagba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne az átlagot kérdezd. Motorszámmal menj el egy szakemberhez és kérdezd meg. A lista alján lesznek az "első áras" termékek, amelyek arra jók, hogy tudod, hogy a helyén van. A másik vége a gyári, ami lehet, hogy egy első áras másik csomagolásban (én vezérlés szettel jártam így). A spektrum nagyon széles.

Egy autósboltban "beeső vevőként" is kaphatsz komoly kedvezményt. Ezért van az, hogy drágáb részegységeket a szerelő "ingyen szerel be", mert a kedvezményt nem adja tovább.

2017. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyából meg lehet saccolni kb 4000-8000-ft anyag+munkadij nekem a VW Polo-ba 5000-ft volt
2017. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 500 és 3000 Ft között találtam egy gyors google kereséssel. lehet válogatni. A gyári valószínű jóval drágább
2017. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2017. aug. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!