Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 m3 velemenyek tapaszta...

Bmw e46 m3 velemenyek tapasztalatok megbizhatosag? Szervisz fogyasztas? Lehetoleg ojan irjon akinek mar van vagy volt ijen auto

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. aug. 24. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg írni szerintem.

Ha egy M-es BMW-nél felmerül a szerviz és fogyasztás kérdése, akkor az nem a te autód.

2017. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fel kell törnöd a malacperselyt kisgyerek ha tankolni is akarsz bele mert ez a trükk hogy olcsó,de járkálni már nemfogsz tudni vele.

Ezen felül egy kisebb szerviz is többszáz rugó,szállj le a földre.

2017. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"szervisz,ojan,ijen"

Hát tényleg igaz a szóbeszéd,a bmw a buta prolik autója:D

2017. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A helyesírásra tényleg ráfeküdhetnél egy kicsit. De hogy az autóról is szó legyen: azzal gondolom tisztában vagy, hogy egy kihegyezett sportmotorról van szó, így nem annyit fogsz szervizre költeni, mint egy mindennapi családi autóra. Ha a szervizköltség és a fogyasztás már most kérdés, ezt az autót hagyd meg egy odaadó gazdának, megérdemelné. Egyébként ezen az áron azonnal le kell rá csapni, de csak ha nem tervezed itthon használni. Mire magyar rendszámot tudsz akasztani az orrára, még egyszer elköltöd a vételárát ÁFA, vám és regadó formájában. Nem éri meg, annyiért már itthon vagy Németországban is találsz M3-asokat.
2017. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyanús, hogy nem itthon élő magyar a srác, azért ilyen csapnivaló a helyesírása.


Fogyasztás normál használatban 12 liter körül várható, ha nyomod neki, vagy sokat mész városban, akkor nyilván több. Megbízhatósága nem rossz, sportkocsihoz mérten. Az alkatrészeiből nem sok minden közös a normál 3-as BMW-kkel, az M-es cuccok pedig horror áron vannak. Tehát ha ezen fékeket, gumikat kell cserélni, futóműhöz hozzá kell nyúlni, már komoly összeget kell előkészíteni, és ezek csak rutin karbantartások. Nem is lehet bármelyik szerelőre rábízni egy ilyen autót, tehát valószínűleg egy drágán dolgozó szakszervizbe kell vinni, ahol értenek hozzá.

A motorját csapágyasra lehet hajtani, ha nem megfelelő olajat kap és nem melegítik be azt rendesen, mielőtt meghajtanák.

2017. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na szoval jelenleg is bmw-t hajtok 730d-t.nem tudom miert rogton fikazni h ki h tud irni? En szerb suliba jartam es nem pedig magyarba. A lenyeg az volt h aki tudd segiteni legyen szives valaszolni :D utolso komentelo koszonom a valaszt.
2017. aug. 24. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egy vészes a szervizelése, de a minőségi olajat meghálálja illetve azt hogy hidegen ne forgasd. Amire elfog menni sok pénz az: olaj, szűrők, fék, gumi és üzemanyag, (esetleg vanos is nagyobb kiadás lehet). Fogyasztása 90-nél 8l, a Hungaroringen 25l ha fordulaton tartod.

11e euróért viszont valami sántít, a jobb e46 M3-ak inkább 15e től indulnak, de a patikák ma már 20e euró körül vannak.

2017. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt :) amugy csak nyaron hasznalnam amikor othon vagyok.. De szerintem brutalis egy auto :) szerbiaba 1300euro a regisztracio egy evre. Magyarba?
2017. aug. 24. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!