Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zárt bukósisak szemüvegeseknek...

Zárt bukósisak szemüvegeseknek? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Az hogy begyömöszölöm a sisakba a szemüveget nem működik, mert vagy túl nagy a sisak, vagy szétnyomja a szemüveget és kényelmetlen. Sokat felpróbáltam már.

Momdták, hogy van olyan, amibe kihagyják azt a kis helyet, hogy a szemüveg beférjen. Létezik?


2017. aug. 25. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

létezik, igen.

Engem nem érint, nem vagyok szemüveges, de nyilván nem várhatják el, hogy lemondj a motorozásról, vagy hordj egy síma rohambilit bukósisakként a fejeden, csak a kresz miatt.

Menj be egy profi szaküzletbe (motoros, robogós stb) és mond meg az eladónak (bár nyilván nem vak, így fogja látni a szemüveged), hogy kimondottan szemüveggel viselhető bukósisakot keresel.

Vagy a másik megoldás, ha nem találsz kényelmes, szemüveges sisakot: amíg motorozol, pattints be lencsét a szemüveg helyett, bár akkor meg a rendőr kezd el első ránézésre ugatni, hogy miért nincs rajtad szemüveg, amikor a jogsidban benne van, hogy csak azzal vezethetsz.

Szóval létezik, és nem is fehér holló ritkaságú.

2017. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És abban tudsz esetleg segíteni, hogy debrecenben hol keressek ilyet? Vagy hogy melyik márka ez?
2017. aug. 25. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Feleségem szemüveges, de ha motorozik, akkor inkább kontaktlencsét visel. Azt mondja nem praktikus bukón belül a szemüveg, mert pl. elmozdulhat, stb...
2017. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem ismerem sajnos debrecent, így nem tudok segíteni.

Nekem Caberg sisakom volt (nem vagyok szemüveges), az egy jó fajta, átlagos sisak, megfizethető áron. Nyilván, ha 200-al betonfalnak csapod vele magad, akkor nem véd meg, de engem megvédett, amikor padkán átrepülve egy benzinkút parkolójában landoltam Szegeden

Nem érdemes a legolcsóbbat venni, de túl drágát se kell. olyan 50-70 ezret érdemes rászánni minimum. Az életed ér ennyit (én már megtanultam, ha sóher lettem volna, és a sisakon spórolok, amennyit csak lehet, akkor most nem írnék)

Google a barátod, biztos dob ki jópár helyet debrecenben.

De ha van valami motoros márkakereskedés (Honda, Yamaha, stb) oda nyugodtan besétálhatsz, és találsz.

2017. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

50felett nem akarok rá költeni.

Méretben az M is oké lenne, picit pici, szemüveggel az L is kényelmetlen, Xl meg leesik szinte.

Én se debreceni vagyok, csak az van közel nagyváros.

Neten nézegettem, de így tipikusan nem találtam szemüvegeseknek való sisakot.

2017. aug. 25. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Motoflywear-ről hallottál már? Pont neked való termékeket gyárt. [link]
2017. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enekem egy Givi Sniper sisakom van es eleg konnyu ala felkapni a szemuveget. Oke, hogy a szemuvegem szara is vekony, de meg sem erzem kb, hogy ott van.

Probalj fel tobbfelet, mert lehet talalsz olyat, ahol kenyelmes.

2017. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!