Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtan egy bmw/audi vagy...

Használtan egy bmw/audi vagy újonnan egy vw/citroen?

Figyelt kérdés

Egy gyengébb de új autó,vagy egy sokkal jobb minöségű de használt?

Konkrét típust azért nem írok mert arravagyok kíváncsi hogyha adódna egy ilyen lehetőség,te melyiket választanád,nyilvá ha a két jármű értéke megegyezne.



2017. aug. 25. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért a konkrét típusok fontosak, mert nem mindegy, hogy Audi Q7 vs Citroen C1 stb. Fontos továbbá a BMW/Audi kora, állapota, előélete stb. Ezen információk nélkül annyira lehet rá válaszolni, mint hogy kacsát vagy tyúkot vegyek: mindkettő jó, de el kell dönteni, hogy pontosan mit szeretnék.
2017. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább vennék egy jettát/octaviát újonnan 6M körül, mint egy 3-6 éves a4-6 / bmw 3-5t ugyan annyiért. Szimplán mivel nekem az autó közlekedni kell, és ezért nem mindegy, hogy évente pl 2 olajcsere meg a kopó alkatrészek 100E vagy 300E. Plusz mire az új autó 5 éves lesz, a másik meg 10 értékük ugyan annyi lesz, de addig a használt audin/bmwn biztos kell ezt-azt cserélni, az új autóról meg akkor megy le a garancia.


Szerintem.

2017. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Megülte a gyomrodat az ebéd, vagy honnan a csudából tudsz ekkora ökörséget kérdezni?
2017. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
3.5 millióért egy jó honda accord szívó benzin 8 gen több nem kell.
2017. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen , csak új legyen. Én nem nézem semmibe másnak a levetett koszos akármilyét.

Még ha mindjárt hurrognak is.

2017. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

használt bmw/audi/mb

abban az esetben persze, ha fent is tudod tartani őket.

2017. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha abból indulok ki hogy én mit engedhetnék meg magamnak akkor inkább használtat vennék. Mivel 4 millióból nem igen van választék nagyobb ccm-is autókból. Max 1.6 benzines Dacia... Nem ellenzem ezt a kategóriát csak nekem nagyobbak az igényeim ennél.

Inkább max 3.5 misiért egy diesel Passat, amit inkább leszervizelek a maradék összegből.

pl: [link]


[link]

Azért van különbség köztük

2017. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi az a jobb minőségű használt?
2017. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!