Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó csomagtartó renault cliora?

Hátsó csomagtartó renault cliora?

Figyelt kérdés

A leendő munkám megkönnyítése végett szükséges lesz egy biciklit magammal cipelnem. A tető,vonóhorog,hátsó ajtó hármasból nekem a hátsó ajtós tetszik a legjobban.

Nem szeretnék rá sokat költeni, mert nem sokáig fog kelleni.

[link]

Egy ilyet néztem ki.

A kérdésem az lenne hogy fel tudom úgy szerelni a kocsira+ rajta egy 24-es mountain bike, hogy nem kell pótfék lámpát vennem, tehát be tudom úgy állítani hogy a hátsó lámpákba ne lógjon bele a kerék?

2000 évj, csapott hátú clioról van szó.

Esetleg egyéb alternatíva, tapasztalat?



2017. aug. 25. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy 24-es monti kivett első kerékkel nem olyan nagy, nem tudod betenni, ha lehajtod az ülést? Én mindig féltettem az autót a hátsó ajtós tartóktól - sem a fényezésnek / üvegnek nem tesz jót szerintem, illetve az ajtó sem fog úgy állni nemsokára ahogy kell. Ha van vonóhorog állítólag az a legjobb, én még csak tetőn szállítottam, az nekem bevált.
2017. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!