Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs erő a robogómban. Nem...

Nincs erő a robogómban. Nem gyorsul csak lsssan, emelkedőn visszalassul es fullad. Cseréltem variátor görgőket, szíjat. (tisztítottam féktisztítóval mindent) a kuplungot is nézzem meg? A pofák el lehetnek kopva? SOS!

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg! De nincs köze a fulladáshoz.
2017. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Karburátort nézted már?
2017. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Karbit nem néztem. Mit nézzek meg rajta?
2017. aug. 25. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a karbi tömítését, a légszűrő csatlakozását és a másik oldalt is a membrán fele!
2017. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok.Holnap megnézem.Meg a kuplungot is. Majd írok hogy mi lett.
2017. aug. 25. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:

És ha a pofák el vannak kopva, akkor nem megcsúszna?

Nem robogózom, csak "sima" váltós motorjaim voltak/vannak, de ez tűnik logikusnak.

2T? Mennyit ment a legutóbbi fúrás óta? Nincs annyira elkopva, hogy abból eredjen a gyengülés?

2017. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zzzoli ***** válasza:

Milyen görgőket raktál bele, gyári méret?

Km mennyi van benne?

Kompresszió megfelelő?

Gyertyaszín?

Nem a kuplung okozza.

2017. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyári méretű görgőket raktam bele, használt motor nem tudom mennyi km lehet benne. Egyébként motowell magnet 4t 50. A gyertya meg fekete kokszos enyhén.4t sosem szereltem de gondolom a gyertya itt is szép barna kellene legyen. Most néztem hogy az állat (akitől van) légszűrő nélkül használta. Merre tovább?
2017. aug. 27. 10:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Kompressziót nem tudok mérni sajnos
2017. aug. 27. 10:01
 10/11 Zzzoli ***** válasza:

Ha légszűrő nélkül ment esély van a henger és gyűrűk kopására.

A gyertya kokszos színe, lehet az olajlehúzó gyűrűk hibájából, amik szintén megkophattak a légszűrő nélküli használat miatt, vagy a szelepszár szimeringek miatt is.

A szelepszár mellett is befolyhat az olaj, ha kopott és amiatt is lehet kokszos a gyertya.

Legjobb esetben csak az előző tulaj nagyobbra cserélte a főfúvókát, mert azt hitte ha több benyát kap, akkor jobban megy.

Vagy teljesen felhúzta a súbertűt.

2017. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!