Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs erő a robogómban. Nem...

Nincs erő a robogómban. Nem gyorsul csak lsssan, emelkedőn visszalassul es fullad. Cseréltem variátor görgőket, szíjat. (tisztítottam féktisztítóval mindent) a kuplungot is nézzem meg? A pofák el lehetnek kopva? SOS!

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gyertyát szerintem cserélj,hisz 1e forint.

Légszűrő az kell,főleg itt négyütemű motoron.

Nekem a mostani munkába járós,spórolós robogóm Peugeot V Clic 4t "kínai" 3 éve van nálam,az előzö tulaj minimális semmi olajjal használta 4 éven át ,csere nélkül.és semmi problémája.

Ha van egy kis jártasságod a blokkra ránézhetnél.

Mert egy légszűrő nélkül beszívott homokszem méretű kőpor a levegőben lényegében csiszolópapírként működik,égéstér közelében még keményebbre is ég gyors...,


Tanácsolom ,nekem bevállt : naraku 4t 72cc hengerszett.

Ez a 4 ütemű kínai blokkokhoz kapható egyik minőségi szett.. (139QMB)

27e ft ,henger,dugó gyűrűk és egyéb.

Lényegében komplett..

Fogyasztás az kb semmit se változott 1,5-2L (negyed gáz környékén 50),nyomatékosabb,eddig kb 6x igazoltatott rendőr mióta 72cc,feltűnik neki a mély "bugyogó" hang,mondom 4 ütemű és "ja fura volt" ,ennyi.

Teljesen jó.

végsebessége kb 90 ,egy tiltásmentes motoforce CDI (5e) motoforce variátor 5.5 görgők (9e) ,motoforce szíjjal (2e)

szal kb 40e ft volt teljes átalakítás.

3 éve van nálam ,kb 2 éve így 72-es hengerrel,azalatt kb 10e km ment bele...,hibátlan

2017. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!