Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó?

Melyik a jobb autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 7 személyes autót keresek 2.5-3 milla körül. Leszűkült a kö a Ford Galaxy és a Peugeot 5008ra. Melyik a jobb? Ennyi pénzért a fordból csak 10 év körüli van. Peugeotból már van felextrázott is. De melyik a jobb?

2017. aug. 27. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ford, mindenképpen. Franciát nem szabad venni, csak ha mindenki egyöntetűen a megbízhatóságra utal.
2017. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.


Utánaolvastam az 5008nak is. Jókat írtak róla. Tényleges használókkal is beszéltem fórumokon.

A Ford az meg ford. De most azért fizessek sokkal többet mert a márkanév jó.....stb?

2017. aug. 30. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tudod. Lehet,hogy akkor érdemesebb lenne a Peugeot-ot venni.
2017. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok embert, szerelőt, használót megkérdeztem és atra jutottam, hogy igazából mindegy milyen autót vesz az ember mindegyiknek van valami baja vagy lesz majd. Azt kell megvenni amelyik tetszik, ptaktikus, és aránylag jó állapotban vab.
2017. szept. 3. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!