Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel a papírral vezethetek...

Ezzel a papírral vezethetek amíg nem kapom meg a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Most szereztem meg a jogsit "B" kategóriára ma voltam az okmányirodában megcsináltatni de mire megkapom az ugyebár 2hét.Viszont kaptam egy 2oldalas A4-es papírt a kérelemről amin rajta van a fényképem és minden adat és az alábbi szöveg: *A kérelem adatlap alább megnevezett, lejárt kategória érvényességű vezetői engedéllyel 2010.07.24.-ig jogosít vezetésre.
2010. máj. 25. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
csak ha van már egy lejárt engedélyed akor jogosít vezetésre oda van írva, szóval nem vezethetsz amig nem kapsz műanyag kártyát, de kb naponta megkérdezi ezt valaki
2010. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem vezethetsz,de mégis.....


ha megállít a rendőr,nincs jogosítványod és ugyebár ez a papír lóf*szt nem ér


rendőrnek mondod,jelentsen fel,(nem fog feljelenteni,mert mire eljut a bíróságra az ügy,te már rég kézhez kaptad a jogosítványodat és nyered az ügyet)


én nem mertem kipróbálni azért...


ha eddig kibírtad jogsi nélkül,gondolom ez a 2 hét már nem akadály

2010. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már leírták, de visszakérdezek: van neked lejárt adott (B) kategóriájú vezetői engedélyed?

Ha nincs (nincs) akkor bizony jelen 2 oldalas dokumentum 2010.07.24.-ig nem jogosít vezetésre. Meg másmikor sem.

2010. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19:31-es:


Hogy nyernéd az ügyet?


Ha téged elkapnak ezzel a papírral és feljelentenek és közben megkapod a jogosítványodat mit érsz vele? A jogosítványom ott van a kiállítási dátum ami nagy valószínűséggel nem fog egyezni a 2 hete történt feljelentéssel. Az ügyet bukod, és pápá vezetés.

2010. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!