Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford kuga vagy VW tiguan vagy...

Ford kuga vagy VW tiguan vagy peugeot 3008 hyundai tucson vagy valami más suv benzin vagy diesel?

Figyelt kérdés
Melyiket éri megvenni kb 7,5 -8 millióig?

2017. aug. 28. 05:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

De birom az ilyen kerdeseket...

Eloszor definiald mar hogy mi az hogy "megèri"... masreszt meg valaszd azt ami tetszik. Csak ne azt a stilustalan fos tucsont ;)

VW-t sose vennek, rohadek csalok.

Peugeot szep de nem bizom benne.

Az ST line kuga lesz a jo.

2017. aug. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én a Peugeot-t venném meg. Most is egy Partner van , de az égvilágon semmi hiba nincs vele.
2017. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ennyiért Vitara fullextrás. Kuga 8-ért még mindig fapad verzió. A többit nem venném meg.
2017. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy utolsó írja, nem vagyok Suzuki párti, sőt nem is vennék, de ennyiért fullos új Vitára-t kapsz, eléggé rendben van a kocsi (nyilván hosszú távú tapasztalatok még nincsenek)


A fentiek közül meg Tiguan.

2017. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért én japánt vennék, mert megbízhatóbbnak tartom és az árát is jobban tartja szerintem. Toyota RAV4/ Mazda CX5 jöhetne szóba nekem.
2017. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

A vitara egy fisfos kisauto. Most nem errol a kategoriarol van szo.

A japanok semmivel sem megbizhatoak mint barmi mas de legalabb rohadt draga megvenni es szervizelni is...

2017. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, nézz meg néhány tesztet, olvasd el a népitéletet. Nagyon meg fogsz lepődni, a jelenleg kapható egyik legjobb suv a 16 szelepes benzines Vitara.
2017. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

El kell mondanom ,hogy a népítélet egy.... hagy ne mondjam.

Igen egy prémium felé hajló márkán gondolkodom , a vitaráról annyit igen frankó kis autó ,de olyan borzalmas műanyag + ragasztó szag van benne mikor beleültem rosszul lettem. a tiguan kategória győztes még a mazda szóba jöhet ,de akkora tirpák az itteni forgalmazó... még a mini countryman .

2017. aug. 28. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
7-es attol meg kicsi szar
2017. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsi a Vitara. Én 175 vagyok, de az anyósülésre beülve vállam, térdem, fejem, ütközött. Kívülről pedig nagynak látszik. Nem tudom hogy miért ilyen kicsi belülről. Nem egy RAV4 az rendben, érthető, de egy magasabb testesebb emberke azért férjen már el benne azért. Pedig amúgy nem lenne rossz autó designra, fogyasztásra, megbízhatóságra, és technikailag sem. Mondjuk a műszerfal sem ragadott meg benne, de ez szubjektív.
2018. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!