Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan ember aki "ilyenekne...

Van olyan ember aki "ilyeneknek" elad autót?

Figyelt kérdés

Beléptem facebookon egy használt autó adok-veszek csoportba.

Később jöttem rá,hogy ez hiba volt, de végül megegyeztem magammal,hogy szórakozás céljából maradok.

Naponta 3-4 különböző khm ember írja ki tele helyesírási hibákkal,hogy öreg,használt,roncs autókat vásárolnak fel.

Megnéztem néhányak a képeit, és egy vasszöget nem adnék el/vennék meg tőlük, nemhogy autót...

Nem tudom elképzelni,hogy létezik ember aki ezekkel üzletel?

Mert oké,hogy ő felvásárolja az autómat ha kell, de az autó értéke mondjuk összetörve legyen 100 ezer...akkor ez ad érte 30-at, mert akkora üzletember, és aztán bontási engedély nélkül darabokra szedi, teljesen illegális módon?


Ráadásul süt róluk,hogy sötétek mint az éjszaka, még egy paintban megszerkesztett """"cég""""" reklámban sem tudják általános iskola 4. osztályú tudásszinten kifejezni magukat, és akkor a helyesírási hibákról nem is beszélek...(pl. olvastam olyat aki "műszakitlan" autót venne)


2017. aug. 28. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel hogy kinek adok el autót, ha megirjuk az adásvételit, onnantól kezdve nem érdekel, hogy mit csinál vele, az sem, ha nem iratja át. Csak az utolsó eladott autómnál voltam körültekintő, mert az annyira a szivemhez nőtt, hogy csak gondos gazdának akartam eladni. De a másik 10-nél nem igazán érdekelt a dolog.
2017. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig nem ártana odafigyelni hogy kinek adunk el autót. Az egy dolog hogy olyannak nem adunk el aki "rosszul néz ki", de akkor is lehet szívni vele ha nem néz ki rosszul. Elég ha nem íratja át. Elvileg ugyan nem lehet bajunk ha mi, mint eladók, lejelentjük az eladást. De ha nem veszi senki a nevére akkor is az előző tulajnak küldik a büntetéseket.

Valószínűleg egyébként tisztességtelen a szándékuk, mert így juthatnak alváz és motorszámokhoz, ezeket felhasználhatják pl lopott autók legalizálásához. Egyébként nem lenne (akkora) üzlet nekik.

2017. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!