Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holt találhatóak azok a...

Holt találhatóak azok a bizonyos cégeg akik az adott országból importálnak ottani "tömegautókat" pl vw, opel, skoda, ford, és ezeket nagyon olcsón alig használtan értékesítik itt?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén fogalmaztam meg,de a lényeg az hogy egyik ismerősöm megemlítette hogy vannak olyan emberek akik egy gazdag ország autóit pl egy vw passat b6-ot ami nálunk viszonylag "felsőbb" kategória,de németbe abszolút a szürke hétköznapi munkáskocsi kb fele annyiért értékesítik magyarországon,ti mit tudtok ezekről?

Nyilván őt kérdezném ha épp nem külföldön lenne,és közeli ismertségbe lennénk:D



2017. aug. 28. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára ilyen cégekről megboldogult Andersen mesekönyvében olvastam...
2017. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet a "fele annyiért" megfogalmazás erős,inkább úgymondom jóval olcsóbban mint egy átlag lestrapált itthoni ilyen típusú verda.
2017. aug. 28. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt külföldi használtautó oldalaknak hívják ahol a nepper vagy magánszemély (vagy nepper ,megbízásból) felhívja az eladót,és kimegy megnézi és hazahozza ha úgy van.

pl mobile.de willhaben vagy autoscout24

2017. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket:


[link]

2017. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szóval tekert órás meseautót szeretnél, lehetőleg 10 év körüli dízel kombit, maximum 120.000 kilométerrel, amit egy svájci katolikus pap felesége használt,kizárólag misére járni.


Az ilyen kocsik lelőhelye az andersenes válaszban van.

Bővebb infóért kéretik rákeresni a totalcaron a "magyar használtautó-vásárló hülye" kifejezésre, tanulságos cikket lehet találni.

2017. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van még ember, aki elhiszi, hogy a nemet ember hulye es a tokeletes autojat gombokert eladja a kelet-europai testvereinek???? A jo auto kint sem olcso. Lehet csalni, amitol itthon olcsobb lesz, de igazibol nem olcsobb, csak sokkal jobb allapotu a kinti.
2017. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!