Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire éri meg Volkswagen...

Mennyire éri meg Volkswagen golf V GTI-t venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek, nekünk egy VW golf V atlanta ,,kiadású,, autónk volt (most egy VW b7 passat variant 2.0 tdi) és szeretnék egy GTI-t, de félek venni, mert már nem ,,mai,, autók és bármit is írnak kitudja mi a valóság. Szó ami szó szerintem (megfordult a fejemben), hogy kik is vesznek/vettek golf GTI-ket, hát akik tövig nyomják a gázt fiatal gyerekek nemrég szerzett jogsival (mint pl. én) és félek, hogy belenyúlok egy motor, váltó, kuplung, felfüggesztéshibás autóba maire a gatyám is rámegy.Ezért szeretném megkérdezni, főleg akik jobban értenek hozzá vagy szerelők, kereskedők akik tudnának egy kis információt, hogy vásárláskor mikre kéne figyelni mik lehetnek a fennálló kockázatok, hát ez lenne az első autóm amit saját fizetésből megvennék!

előre is köszönöm!



2017. aug. 28. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

2misi felett kell nézelődni, ha jót akarsz. Egy jól felszerelt példányért 2,5misit simán elkérnek.

Azzal nincs gond, ha nyomják neki. Az inkább nagyobb gond ha nem szervizelik időben.

2017. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég komoly autó, nagyszerű élményautó. Megérni szerintem megéri, de a fenntartása drága. Úgy számold, hogy erre egy fékbetét is a többszörösébe kerül egy 1.6-os Golf fékbetétéhez képest.
2017. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

GTI-t venni soha nem éri meg, ha pusztán az anyagiakat nézed. Akkor 1.6 benzinest kell.

Ahogy írták, kínálat közepétől felfelé kell nézelődni és nagyon körbejárni a témát. Tuti van Facebook csoportja a GTI-nek is, ahogy nekünk is van. Ott kell körbekérdezni, ismerik-e a típustársak az adott autót. Lehet, tök jó vételnek gondolod, de több hozzáértő már látta, vagy ismeri az előéletét és lebeszél róla, vagy éppen tudnak nem hirdetett, eladó autót ajánlani neked

2017. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen VW-eknek gyakran tekergetik az óráját, nem szervizelik, tuningolják. Ha egy autó ültetett, chiptuningolt, spoilerezett azt semmiképpen nem szabad megvenni. 2 millió felett sem garantált, hogy jót fogsz ki.

A turbót rendszeresen (mondjuk minden olajcserénél) meg kell nézni, mert eltömődhet.

2017. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi információkat segítségeket. Nézegettem még a sima 5-ös golfokat 2.0 tdi-vel mert passatunkban elég jól működik. Csak szerintem azt is szeretik széthalytani.
2017. aug. 29. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
A motor-talk.de golf mkv fórumait olvasgasd, ott van sok GTI-s, akik szívesen segítenek!
2017. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!