Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H Kombi 1.9 Cdti...

Opel Astra H Kombi 1.9 Cdti (Z19DTH) hibakodók. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Opel Astra H Kombi 1.9 Cdti (Z19DTH) autóról lenne szó, pár hete a szervó egyhelyben vinnyog, de ha fordítom a kormányt akkor nem csinálja. Márkaszervizben szervószivattyú cserét ajánlottak. A mai nap kb. 100km után kigyulladt a check engine lámpa, otthoni diagnosztikámmal ránéztem és ezeket hozta ki. Pár hibakódot már régebben is kihozott és hiába törlöm ki őket mindig visszahozza ezeket. Milyen baja lehet?


Válaszotokat előre is köszönöm!



[link]


[link]


[link]


2017. aug. 28. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

CIM modulátorra gondolok, nem kommunikál, forrasztani kell a vezetékeket.


Kérdés: op-com-mal használod a WOW 5.00.8 szoftvert? Működik vele rendesen?

2017. aug. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Autocom-mal csinálom, jól működik vele. A kormánymodul nem hiszem, mert akkor nem működne a duda nem?
2017. aug. 29. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a duda nincs összefüggésben ezzel a problémával azon kívül, hogy azt is a CIM modul vezérli. Én azt mondom, hogy valahol szakadás/kontakthiba lehet a forrasztások környékén. Szereld ki és forraszd újra őket. Egy próbát megér, bajt nem tudsz vele csinálni.
2017. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!