Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 könbcentis motort...

Milyen 125 könbcentis motort ajánlatok?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, de nem azért szeretnék motort venni, hogy száguldozzak vele.

Lényeg, hogy elvigyen A-ból B-be, 80-120km/h hajtható sebességgel, többel ugyse hajtanám(persze az nem baj a motor megy gyorsabban, elvégre akkor nem olyan megeröltető tartania neki mondjuk a 100-as tempót).

Nagyon tetszik az Aprilis RS125, de olvasok hideget - meleget róluk.

Bármilyen motort is fogok venni, rendesen fogom szervizelni, nem a legócskább alkatrészeket veszem bele. Én 2 ütemes motorra gondoltam, de ha van érvetek a 4 ütem mellett 125 ccm-ben akkor meghallgatom.

Számit a motornak a fenntartási költségei is, mivel még egyetemre járok, nincs állandó munkahelyem.

A motor árát is nyári melóból szedtem össze.



2017. aug. 28. 22:55
 1/7 anonim válasza:

yamaha yzf r 125 :) nagyon szép és ő megy 130-140km/h körül

18/L

2017. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

RS125 közül elég sok A2 kategóriás. Gondolom, hogy A1 jogsid van vagy nem 125-öst keresnél, tehát jól nézzed meg, hogy a tényleges teljesítménye mekkora a kiszemelt gépnek.


Egyébként én ebben a kategóriában robogót vennék. Honda PCX szép és jó. De ott van akár a Honda Forza 125 is, ami nagyobb testű.


Ha hagyományos motort akarsz, akkor a Honda CBF125-öt ajánlom. Egyszerű gép, kényelmes és megbízható.

2017. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!

2#

Tudtommal az RS125 mind gyári papirokkal 15 lovas, csak miután kiveszik a folytásokt szépen felkusznak a pacin, de attől A1-es kategóriában marad.

2017. aug. 29. 19:02
 4/7 janszika válasza:
Aprilia rs nagyon szervizigényes,egy idő után mindig szerelheted,ha nem akarsz turázni vele hosszukat menni megfelelő igy nem hagyhat sokszor az uton.Épp ezért ajánlom a Honda NSR 125-öt nagyon jo kis motor fojtással 11kw igy teljesiti a neked megfelelő célt de ha többet akarsz folytás nélkül simmán megy 160-170 et.Fogyasztás sem az egegben van persze többet fogyaszt mindt egy 4t,finom tempoban 4 et fogyaszt.Nekem van egy és nagyon megvagyok elégedve.Szervizben még nem volt.Rendszeresen karbantartom.Remélem segitettem
2017. aug. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tetszik ez a Honda. Jó érveket mondtál mellette. Elkondolkodom még.
2017. aug. 30. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne szervízigényes egy RS125? Semmivel nem szervízigényesebb mint az NSR, és jobb is. Hasonlítsd már a két motort, monoblokk, himba, fékek, futómű, blokk, mind jobb az Aprilia-n, viszont drága motor, az biztos. De a Rotax blokk mindent visz
2017. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cagiva w8 at tudom nagyon ajánlani. Nekem az van, igaz papír nélküli, de nem kell fosni bármilyen messze mész hogy megáll, csak akkor áll még ha kitankolsz. 140 a vége. Ha abból találsz papírosat azt vedd meg
2017. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!