Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neke d mi a véleménye d a...

Neke d mi a véleménye d a szabálytalankodásról? (gyorshajtás, piros lámpa . Stb) Hogyan lehetne visszaszorítani, a szabálytalankodást, egyáltalán kell-e?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kénének szabályok XD.Aki nem tud vezetni,csak nagy a pofája,az hamar leesne az útról,aki meg tud,annak csak öröm.



Seneca

2010. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig engem egyáltalán nem zavar amég nem balesetveszélyes.
2010. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szigorúbban kellene büntetni, és akkor vissza lehetne szorítani. Vagy gyakoribb ellenőrzés. Ha a közlekedési szabályokat betartatnák, az egy hatalmas jövedelemforrás lenne a rendőrségnek, és így az államnak.
2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a sebességhatárt lehetne egy leheletnyivel megemelni, mert a legtöbb szabálysértést itt követik el az eberek. És amúgy a mai kocsikon már sokkal jobb fékek-fékrendszerek vannak, mint pl 40 éve. Szerintem városban simán 60 lehetne a sebességhatár, lakott területen kívül 100, autóúton 120, autópályán pedig 140-150 környékén.

Ha meg pirosa a lámpa akkor azon miért kell átmenni? És ha már megindult a kocsisor?... beléjük rohansz és az kinek jó?

2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A szabályok kellenek. Azok nélkül csak káosz van. Mi értelme lenne össze vissza menni mindenfelé?? :D A sebességhatár felemelését viszont én is támogatnám
2010. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Be kellene vonna a visszaeső szabálytalankodók jogosítványát mondjuk 2 évre és ha ez idő alatt vezetésen érik, akkor a bünti ideje letöltendővé börtönbüntetéssé válna. Elkobozni az autóját stb. Szingapúrban pl a visszaeső szemetelőt és nem a kijelölt helyen dohányzóknak a képét beteszik az újságba stb.


Néhány visszaesőt le kéne sittelni és példát statuálni velük. Majd seggtágítás közben elgondolkodik a féreg...

2010. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Hát a sebességhatárokat a városban a lakók miatt nem viszik feljebb(Nagyobb lenne a zaj)

-Az,hogy valaki pont belecsószik a pirosba nagyon nem érdemelne meg 100.000Ft-ot.

Velem is volt már olyan,hogy lassítani nemakartam mert akkor satuféklett volna ,gyorsitani ötösbe semmi,így épp belefutottam,de nemlett büntetés.

-A szabálytalan parkolók engem nem zavarnak semennyire,se a gyorshajtók,se a buszsávban menők,se semmi:D

-Ami nagyon zavar,hogy a rendőrök halál nyugalommal mennek a buszsávban,mikor nekik se lehetne.

-És ami még nagoyn zavar,ha beengedek valakit és nemköszöni meg.Ilyenkor meg a reflektor ha meg akkor se akkor meg a bepofázás.

-Alap szabály,hogy taxist nem engedek be,mert a legtöbb köcsög.

-Mivel én is mindenhová bepofátlankodok(sor eleje ,stb),én is beengedek minden bepofátlankodot,tehát engem nem zavar semmilyen szabálysértés,mert aki elköveti az valószínűleg jól tud vezetni,illetve ezerszer jobban ,mint az ,aki 30km/h-val rohad az uton.

2 éve vezetek,mindennap a városba ,de még nem volt büntetésem soha:DÉs remélem egyhamar nem is lesz.

20/F

Én.:

-Soha nem állok tilosba(drága a büntetés)

-Záróvonalon nem előzök(drága a büntetés)

Amit csinálok:

-Sebességtúllépés

-Sor elejére bepofátlankodok

-Ennyi

2010. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!