Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki rendelt már innen?...

Valaki rendelt már innen? (Okscooters.com)

Figyelt kérdés
[link] Érdekelne hogy valaki rendelt-e már innen, mert ha ezek az árak vagy akciók igazak és tényleg megjön a megrendelt árú akkor szeretnék innen rendelni. De először tudni szeretném, hogy ez igaz-e. Ha valaki rendelt már innen kérlek írjátok le a tapasztalatokat.

2017. aug. 30. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rendeltem minden termékükből kettőt és megérkezett. Utána eladtam Amazonon 10x-es áron és vettem egy lakást, kocsit. Azóta ebből élek. Itt megveszem olcsón és eladom drágábban. Ha minden jól alakul már csak hetek kérdése és akkora magángépet vehetek amine elfér a Palmer Johnson NINIETTE 66 az új Chironom mellett.

2017. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Darth Gab válasza:
Szia! Én rendeltem 2 hónappal ezelőtt egy akciós kerékpárt. Próbának egy 38€ értékűt választottam, mert ez még leírható veszteség ha nem érkezik meg. A rendelésem visszakereshető a személyes belépésemet követően a honlapjukon, de az üzeneteimre nem érkezett válasz. Az árakat azóta a többszörösére emelték, ami azonban nem támasztja alá az oldal megbízhatóságát. Egy webshopokat vizsgáló oldal szerint a cég a "nem megbízható" besorolást kapta. Kétségeim vannak a megérkezést illetőleg, ha mégis befut a csomag, újra írni fogok.
2017. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!