Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos kerékpár/motor...

Elektromos kerékpár/motor újsághordás céljából, de melyik?

Figyelt kérdés

Nem rég belevágtam az újsághordásba, eddig biciklivel próbálkozom, de eléggé sok időt és energiát is elvesz, mint mondjuk elvenne egy elektromos kerékpár/motor, vagy valamilyen motorral szerelt kerékpár.

Munka közbe támadt ez a gondolatom, így nem nagyon vagyok képbe, szerintetek melyik lenne az ideális?

A lényeg, hogy egy puttonyos autóba be kéne férjen(jelenleg 28-as női vázas bicajjal megyek, az el fér valahogy), hátul kétoldalt doboz, és elöl egy kosár vagy egy doboz lenne. Az össz súly velem együtt max. 120 kiló lenne, ebből 75 vagyok én.



2017. aug. 30. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A kerékpár az ideális, oka van annak, hogy nem elektromos, robbanómotoros kütyükkel dolgoznak a postások, újságosok.
2017. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én ausztriába nyomom, eddig 1 másik újságos csávóval találkoztam ahol szórók, ő robogóval nyomta mint a szélvész.

Beszéltem a telephelyen is 1 manusszal csak pár szót, ő meg elektromos bicajjal csinálja.

2017. aug. 30. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az első, Hip-Hop robogó, ilyet láttam és tetszik is, csak ár nincs. Ehhez hasonló kéne rakodás téren és vigye is a súlyt, innentől kezdve mindegy hogy elektromos vagy nem. 100-150-em lenne rá max 200, de szerintem ez van vagy 300 ezer:). A szállítással lehet nem kell bíbelődni mert valahol ott tudom hagyni.

2017. aug. 31. 20:21
 4/5 A kérdező kommentje:
1500 házam lenne kb, 3 falu, ezért szeretnék lecsípni az időből, így 9-10 órát vesz igénybe
2017. aug. 31. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy hogy csak egy 15 perces pihenőm van, amikor feltöltöm a bicajt akkor cigi meg iszi gyorsba.
2017. aug. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!