Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Superb és Octavia...

Skoda Superb és Octavia 2006-2008 évjáratú autóit mennyitől éri meg venni, amennyitől valószínűleg nem egy romhalmazt kapok?

Figyelt kérdés
Dízel és kombi

2017. aug. 30. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megtett km-re gondolsz, akkor nem attól függ, mit kapsz, hanem hogy az előző tulaj/tulajok mennyire tartották karban.
2017. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kínálat közepét kell belőni, de ez általában igaz.

Azzal azért számolni kell, hogy ezek (különösen a dízel, kombi) cégautó. Bár sok cégnél már nem rúgják le, de azért ezek sokat futott, sokgazdás autók nagyrészt.

2017. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindekettő jó, ha nem hajtották szét őket, így nincs számottevő különbség köztük megbízhatóság terén csak abból kifolyólag, hogy eltérő méretűek, ezáltal más kategóriát képviselnek.


Superbből nagyobb esély van magasabb felszereltséget találni, Octavából pedig nagyobb a választék, mivel roppant népszerű céges autó volt. Sajnos a 2006-2008-as lízingszerződések már mind lejártak, így jó céges autót is csak második, privát tulajtól lehet venni.


Én a lízingből frissen visszaadott kocsikat javasolnám, ha van rá keret. Magamnak is így vettem és nem bántam meg, mivel kereskedői garancia és gyári szavatosság is járt hozzá, amit érvényesíteni is tudtam, íly módon százezreket spórolva a később felmerült nem túl komoly javításokon.

2017. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.5 millió fölött nézd.
2018. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!