Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti ha motorral közlekedtek...

Ti ha motorral közlekedtek hova rakjátok a jogosítványotokat, hogy ha megállítanak, akkor könnyen hozzáférhető legyen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátizsákban pénztárcába.
2017. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kabát belső zsebe.
2017. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En tanktaskaba szoktam, de ha nincs nalam akkor kabatba cipzáras zsebbe.
2017. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint mindig, a zsebembe. Bármilyen nadrágot veszek magamnak, a legfontosabb, hogy legyen akkora zsebe, amiben elfér a pénztárcám.
2017. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért szükséges, hogy könnyen hozzáférhető legyen?

Nekem a hátsó dobozban volt a hátizsákom, abban irat táska és abban a jogsi.

2017. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert elég idegesítő, hogy mikor megállítanak a rendőrök, és azon izgulsz, hogy vajon mibe fognak belekötni, még a jogsidat sem találod, mert valahova el van dugva. Ezért van nekem az autóban is, meg motoron is, mindig "kéznél" a jogsi, és a forgalmi.
2017. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
combtáska.
2017. szept. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Xebulon válasza:
Nem mindegy? ötévente egyszer megállítanak, kibírom, hogy leveszem a kesztyűt és bukót, leszállok a motorról, kinyitom a topcase-t és kiveszem a táskámból a pénztárcámat, benne a jogsival. Addig is beszélgetek a rendőrrel...
2017. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!