Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek első...

Milyen autót vegyek első autónak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval azon filózom hogy első autónak milyen autót vegyek ?

300.000-400.000Ft körül

Ilyen áron nem igazán veszek túl jó autót , amit nem kell kis idő után majd szervízelni .

Inkább várjak még és 600-800 vagy akár több Forintért vegyek egy jobb megbízhatóbb autót ?

Illetve Dízel vagy Benzin ?

Melyik jobb és miért , melyik jobb ebben és melyik abban ?



2017. aug. 31. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A dízel kényes jószág, benzinest ajánlok. Azt nem írtad, milyen célra kellene az autó. Anélkül nehéz tanácsot adni.
2017. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szimplán ide-oda kocsizásra .

Illetve ha lehet akkor Sedan legyen .

2017. aug. 31. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha első autó, akkor tételezzük fel, hogy nem vagy rutinos sofőr. Vegyél egy régi Swift-et. Nem áll meg soha. Szétbarmolod a kuplungot? Olcsó. Összetöröd itt-ott és szeretnéd megjavíttatni? A bontóban még azonos színű elemet is kapsz fillérekért. Majd ha már belejöttél a vezetésbe, akkor nézelődj.
2017. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem az első egy Opel B Corsa 1.5-ös dízel volt. Én bátran ajánlanám ezt a típust neked is. Nagyon keveset fogyaszt, az enyém elment 4.2 literrel százon. Viszonylag könnyű vezetni, jól meg lehet vele tanulni parkolni, mert picike. Annyira azért mégsem kicsi, mert 4-en mentünk vele nyaralni 2 hétre, igaz, hogy szűkösen, de befért minden cucc. Szóval ha első autót kéne vegye, tuti ilyet vennék.
2017. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy dízel vagy benzin a használati módon múlik, nem mindenféle beböfögött urban legend-en. Ergó, kellene tudni milyen távokra mennyit utaznál, város/külterület etc etc.


Írod, hogy sedan. 3-400.000-ért Astra F, Vento, Passat B4 és hasonlók jönnek ki. Ezek már öreg autók gyenge alvázvédelemmel. Jól látod, hogy inkább 800.000 környékét kellene megcélozni. Ennyiből már kapsz (dízelt is) jó Astra G, Bora, Passat B5, Octavia stb autót, ami fényévekkel jobb.

2017. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Suzuki Swift, nekem is az van. Ennyi pénzért a legjobb választás szerény véleményem szerint.
2017. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedbe golf2,3,polo3, vagy astra f,corsa b-t vennék és csakis benzineset. Ezek megbízhatók,fillérekből fent lehet tartani és biztonságosabbak,tágasabbak mint 1 suzuki. A vw-eknek akármennyi idősek is van egy presztízsük.
2017. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!