Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen futár robogót vegyek?

Milyen futár robogót vegyek?

Figyelt kérdés
3 faluban hordok újságot és robogóra szeretnék váltani bicikliről. Ha veszek egy jog-ot vagy dio-t és megpakolom hátul 2 oldaltáskát meg elől egy nagyobb tároló dobozt bírni fogja? Vagy milyen lenne optimális? Akár elektromos bicikli is szóba jöhet. Legyen kis helyen mozgékony mert egyik postaládáról megyek a másikra egy-egy utcában. Köszi

2017. szept. 1. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami tetszik is,nem kínai,de ki tudod fizetni
2017. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre. Munkaeszközt veszel, olyan kell ami a munkavégzésed segíti elő.


Jog, Dio, Zip és társai felejtős ezek női szaladgálós robogók, 30 kilót nem fogsz tudni rápakolni. Nem írtál összeget így csak a felhasználás módja szűkíti a kört.


Valami ami 4 ütemű, olcsó, költséghatékony (fogyasztás) és olcsón fenntartható. Kymco Agility Carry-vel megfognád az isten lábát, de mivel ritka érdemes bővíteni a keresést. Sajnos nem tudom hogy a sima Agility-n van-e elől konzolnak hely de 150.000 alatt is találni jókat. Esetleg egy idősebb Yamaha Gear (100.000-et is megfutják).


Nem tudom miért kell kis helyen manőverezni vele, de ha az kihúzod a listáról akár a Kymco People is jó választás lehet.


Az elektromos bicikli felejtős.

2017. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zzzoli ***** válasza:

Az előttem szóló nagyon helyesen írta.

Az Agility strapabíró, keveset fogyaszt, mindenféle alkatrész van hozzá.

Folyamatos használat mellett nem repednek el az idomai, a hegesztései, mint a kínai robeszoknak.

2017. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az agility jónak tűnik, van is belőle egy kettő carry viszont felejtős mert elég ritka. Remélem a héten/jövőhéten találok megfelelőt.
2017. szept. 11. 19:35
 5/7 A kérdező kommentje:

inkább kymco people-t találtam ami megfelelő is lenne, a manőverezés rossz megfogalmazás volt, sőt teljesen hasztalan információ.

[link]

ez a képek és az adatok alapján jónak tűnik, az elülső konzolnak nincs hely, de ha csak nem találok nagy szerencsével egy olyat, azt nekem kell megoldani.

2017. szept. 12. 15:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Aprillia sr 50 vélemény? lenne lehetőségem egy aránylag jó állapotút venni jó árba. hétvégén nézem meg, lehet rátenni hátsó boxokat? az se baj ha maszekul néz ki csak legyen rajta, továbbá hogy bírná a gyűrődést mert heti 2x 1500 kellene megállnia és elindulnia
2017. szept. 14. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Aprilia SR50 egy "sport robogó", ha valamit akkor azt nem akarsz venni. Még ha fel is tudsz szerelni rá dobozt. Drága az alkatrész, a szerviz, a benzin (100as kell bele).


Kymco People oké, Agility postás verziója.

2017. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!